Głośno w samochodzie :|

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

-=TOMASZ=-
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob gru 03, 2005 17:43
Lokalizacja: Ożarów/Warszawa
Kontakt:

Głośno w samochodzie :|

Post autor: -=TOMASZ=- » sob sty 28, 2006 14:04

Witam. Chciał bym się poradzić czy wyłożenie klapy silnika od wewnątrz matami wygłuszającymi z warstwą aluminium chodź trochę coś dadzą.Będzie ciszej w samochodzie?? bo przy ponad 3 000 obrotów hałas silnika wydaje mi się zbyt duży. A gdzie jeszcz można zasyosować wygłuszenie żeby było ciszej w kabinie ?? Czekam na pomoc.

DZIĘI
Pozdrawiam!!



fibolek

Post autor: fibolek » sob sty 28, 2006 14:10

Słyszałem że miedzy silnikiem a kabiną.Zasłonić ściankę kabiny tam gdzie tablica.Podłogę oraz bagażnik nadkola(tam też potrafi hałasować).trochę to da a kabine można by było kupić jakąś mate.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob sty 28, 2006 14:20

W mojej jetciie 2 widziałem tam baaardzo grube fabryczne wygłuszenie (od wewnątrz). Raczej bez sensu coś dokładać chyba że coś tam było robione i za cienka wygłuszka. Ale w trójkach można podpatrzeć jest też taka izolacja-wygłuszenie od strony komory silnika. To można by zrobić. A klapa silnika w dwójkach ma oryginalne wygłuszenie (chyba tylko w dislach). Coś takiego można by na szrocie poszukać. To głównie wyciszy samochód na zewnątrz. POdobnie jak osłona silnika od spodu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
maciej.12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 12, 2006 11:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: maciej.12 » sob lip 15, 2006 14:09

Witam i pytam!!!
Czy ktoś wie gdzie i za ile można kupić takie wygłuszenie na maske silnika do VW Golf III??? Czy jest możliwośc zakupienia takiego czegoś nowego czy pozostaje szukać na szrotach???



greg

Post autor: greg » sob lip 15, 2006 14:38

maciej.12, poszukaj na szrotach lub allegro ewentualnie na giełdzie szukaj maski od Diesla bo ion ma fabrycznie - pamietaj bierzesz wygłuszenie wraz z zapinkami



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości