Nie Dziala prawa strona oswietlenia jak należy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pnowak2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Nie Dziala prawa strona oswietlenia jak należy

Post autor: pnowak2 » sob lip 18, 2009 22:49

Witam,

Dzisiaj odebralem auto od mechanika, mial tylko wyrzucic instalacje LPG, ale mozliwe ze cos pochrzanil, oto moj problem.

* Nie dziala prawy reflektor swiatla mijania, ale prawy pozycyjny jest ok
* Prawy kierunkowskaz nie dziala przy wlaczonym swietle mijania (ktore nieswieci, patrz punkt wyzej) (dodatkowo dioda w liczniku od kierunkow swieci swiatlem ciaglym, przekaznik nie pracuje)
* Prawy kierunkowskaz dziala tylko kiedy wlacze swiatla pozycyjne lub wogole wylacze oswietlenie (w liczniku wtedy dioda miga kierunkow miga jak ma byc)
* Zauwazylem w nocy ze jakby prawy kierunek sie caly czas jarzyl lekko.

Lewa strona oswietlenia dziala normalnie.

Panownie co moze byc przyczyna, czy on mogl mi cos napsuc czy to kwestia np bezpiecznika zwalonego ? Choc to bardzo dziwne objawy jakie u mnie wystepuja.

Dodam ze przed chwila wymienilem H4 reflektora na nowa i objawy dalej takie same.

dziekuje za ewentualna pomoc.
Ostatnio zmieniony sob lip 18, 2009 23:10 przez pnowak2, łącznie zmieniany 5 razy.



Awatar użytkownika
pnowak2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: pt lut 13, 2009 15:32
Lokalizacja: Łaziska Górne
Kontakt:

Post autor: pnowak2 » ndz lip 19, 2009 07:50

tzn jaka czynnosc masz na mysli jesli chodzi o sprawdzenie masy, jak to prawidlowo zmierzyc ?

[ Dodano: 19 Lip 2009 09:14 ]
ok znalazlem przyczyne, mechanik nie powpinal mi kabli przy skrzynce bezpiecznikow do takiej kostki z samymi brazowymi dosyc grubymi przewodami, rozumiem ze o to chodzilo ? (to pewnie kostka z rozdzialem masy).

Po podlaczeniu juz dziala jak nalezy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 244 gości