problem z kierunkami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marcincze
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pn mar 30, 2009 20:34
Lokalizacja: Bardo

problem z kierunkami

Post autor: marcincze » śr lip 15, 2009 20:50

witam mam problem w moim golfiku z kierunkowakazami
po właczeniu jakiego kolwiek kierunkowskazu nic nie odpowiada tak samo jest jak wlacze awaryjne swieci tylko grzybek a nic nie miga nie slychac przerywacza
sprawdzalem bezpieczniki i koste 21 i wszystko jest ok a kierunków jak nie bylo tak nie ma :( pomocy !!!!


Bóg dał nam nogi po to żebyśmy mogli wejść tam gdzie nie dojedziemy na glebie

Awatar użytkownika
PiotrekCL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn gru 08, 2008 21:06
Lokalizacja: TSA

Re: problem z kierunkami

Post autor: PiotrekCL » śr lip 15, 2009 20:57

marcincze pisze:witam mam problem w moim golfiku z kierunkowakazami
po właczeniu jakiego kolwiek kierunkowskazu nic nie odpowiada tak samo jest jak wlacze awaryjne swieci tylko grzybek a nic nie miga nie slychac przerywacza
sprawdzalem bezpieczniki i koste 21 i wszystko jest ok a kierunków jak nie bylo tak nie ma :( pomocy !!!!
kolego przepatrz bezpieczniki te małe od kierunków, jak wszystko OK lub podpalone to zwarcie w instalacji lub nie ma masy! przepatrz kostki połączenia kierunków, obydwie znajdziesz koło kostek podłączenia lamp przednich pod maską

u mnie po takim wlaczaniu jak u Ciebie w koncu popalilem bezpieczniki 3 z rzędu zanim doszedłem
Ostatnio zmieniony śr lip 15, 2009 20:58 przez PiotrekCL, łącznie zmieniany 2 razy.


ObrazekObrazekObrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 534 gości