jaki akumulator powinien byc w Mk2 1.8??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw sty 26, 2006 16:14

paliwo tankuje dobre raczej na shellu , swieczki i kable wymienialem na mikolaja :D a co do tego bendixu to stary mi szlag trafil i musialem zalozyc, a ze nie bylo do benzyny to zalozylem do Diesla , roznica jest taka prawodpodobnie ze ten pozniej puszcza na wypadek gdyby go juz kolo bujneło i mocniej trzyma wiec nie ma problemu ze slizganiem sie bendixa ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie przy odpalaniu, codziennie, cale szczescie mrozy juz takie wielkie ustapily ale strasza ze moga jeszcze nadejsc ze zwdojona siła :) jak bedzie troche cieplej to zajme sie tymi tulejami , a jezscze jedna sprawa , czy sa rozne rodzaje regulatorow napiecia?? powiedzmy do alternatora Boscha na dajace rozne napiecia?? tak cos mi sie slyszalo wiec moze mialbym taki slabszy regulator i nie doladowuje aku, zauwazylem ze zaraz po odpaleniu autka bez dodawania gazu pali sie kontrolka od ladowania wlasnie ,lekko dodam gazu i juz gasnie i jest spokoj az do nastepnego odpalenia... co to moze byc?? Dzieki za pomoc , wiem ze byc moze troszke chaotycznie napisalem ale pisalem co mi sie przypomnialo.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

emka2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sty 17, 2006 15:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: emka2 » czw sty 26, 2006 17:13

tesz tankowałem na shellu i przejechałem sie(ale z problemami), teraz leje Verve na orlenie i śmigam, jęsli mryga kontrolka ładowania nawet minimalnie to jusz aku dostaje po dupsku i to durzo, gdy mi mrygała, i gasła na wyższych obrotach(nawet niewiele większych) to pojeździłem 2 dni i aku wyładowany doszczętnie, na regulatorach jusz sie nieznam - przykro mi, ale to doradzi ci elektryk
pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości