Zapala się kontrolka Oleju na liczniku i wydaje dźwięk. ????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
grzyb_ek88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: śr maja 28, 2008 15:46
Lokalizacja: BIA
Kontakt:

Zapala się kontrolka Oleju na liczniku i wydaje dźwięk. ????

Post autor: grzyb_ek88 » ndz lip 12, 2009 19:01

Mam nadzieje ze pomozecie :) Tak jak w temacie Zapala się kontrolka Oleju na liczniku i wydaje dźwięk, dzieje sie to wszystko po przejechaniu okolo 50km tak troche szybciej gdy wkrecam go na obroty, gdy obroty stoja tak od 2,5tys w gore jest ok, ale jesli spadna nizej zapala sie kontrolka (redukcja biegu i sie uspokaja).
Zaczne od podstawowych czynnosci :jezor: oleju w silniku zawsze ma tyle ile mu trzeba :bajer: , olej i filtr oleju zmieniony 3tys. km temu, dzialo sie to juz przed wymiana, Czujnik oleju na glowicy i przy filtrze oleju wymieniony, licznik tez drugi wstawiony...

Chcialbym poznac przyczyne tego i zrobic tak jak powinno byc... Zastanawialem sie czy to nie wina padajacej pompy oleju ale po przejechaniu tylu km nic nie padlo wiec nie wiem (ostatnia trasa 1400km i jezdzi :helm: ) Z góry dzięki za POMOC :bajer:

I mam pytanie czy to moze byc przyczyna walnietego czujnika wody? gdyz na liczniku lezy skazowka zawsze na 0 :) I jesli ktos sie orientuje to ktory czujnik od tego jest dolny na króćcu czy gorny od strony glowicy czy od strony chlodnicy? :bigok:
Ostatnio zmieniony ndz lip 12, 2009 19:56 przez grzyb_ek88, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
pancur0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 483
Rejestracja: śr gru 24, 2008 15:03
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: pancur0 » wt lip 14, 2009 10:13

Moze po prostu jakis kabelek sie oderwal - u mnie tak sie stalo i brzeczalo wszystko i migalo :P

Albo slabe cisnienie oleju w silniku ?
i po przekroczeniu jakichtam obrotow dopiero dostaje cisnienia ?


viewtopic.php?p=2433766#2433766" onclick="window.open(this.href);return false; <-- i po swapie ;D

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 218 gości