MK IV problem z odpaleniem.....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

froger2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: śr lis 01, 2006 15:09
Lokalizacja: CIESZYN
Kontakt:

MK IV problem z odpaleniem.....

Post autor: froger2 » czw lip 09, 2009 21:33

Witam was serdecznie prosze o porady mam golfa 4 z silnikiem 1.6 16V mam taki problem nie odpala mi z rana mam poprostu problemy chwyta za 5 lub 10 razem jesli juz chwyci szarpie silnikiem i ma problem wskoczyc na swoje obroty jesli juz wejdzie to zgasze silnik i ponowne odpalanie nie ma juz tego problemu odpala za kazdym razem jakby nic sie nie stalo jak sie dlawi to pokazuje mi sie akumulator dodam ze swiece sa nowe i nowy akumulator,jeszcze jest tak ze wylacze silnik i postoji godzine czy wiecej zas mam problem wtedy krece nawet do 20 razy a silnik jest jeszcze cieply jak juz chwyci to chodzi normalnie zgasze go i znow odpala za kazdym razem,zwrocilem uwage ze jak juz chwyci ale jeszcze sie meczy chce dodac gazu zeby obroty zwiekszyc to zero reakcji pedala gazu przez jakas chwilke jak wejdzie na swoje obroty to wtedy pedal gazu normalnie reaguje tak jak powinno byc,prosze o jakies podpowiedzi co to moze robic nie bylem z tym u mechanika bo jak mu mam to pokazac jak problem jest z rana albo po paru godzinach stania mimo ze silnik jest cieply licze na wasze porady,moje gg-16046052


FROGER2

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » pt lip 10, 2009 18:32

Odczytaj błędy. Może cos z przepustnicą.



froger2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: śr lis 01, 2006 15:09
Lokalizacja: CIESZYN
Kontakt:

Post autor: froger2 » pt lip 10, 2009 19:04

hmmm nie pokazuje zadnych bledow,przepustnica to raczej ma cos wspolnego ze skaczacymi obrotami a jak mialem zanieczyszczona przepustnice to wyskakiwal blad a tu wlasnie nic nie wyskakuje.........


FROGER2

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 460 gości