Woda w środku samochodu skąd się dostaje do środka?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Woda w środku samochodu skąd się dostaje do środka?

Post autor: red_devil25 » czw lip 09, 2009 19:41

Witam wszystkich i proszę o pomoc.Od jakiegoś czasu mam problem w samochodzie z wodą-zbiera się z przodu od strony pasażera.Wyczyszczone zostaly odplywy z szybra i nałożona właściwie końcowa część odpływu z szybra-poprzednio była powódź ,gdyż stamtąd sie lała woda .Wymienione i uszczelnione zostały korki w podłodze.Wczoraj zauwazyłem znów wodę na podłodze i zobaczyłem,że po rozebraniu słupka na wysokości pulpitu w samym rogu na łączeniu podłużnicy z jakimś elementem do środka sączy się woda.Od środka nie mam pomysłu kompletnie gdzie może się dostawać.W załączniku dodaje zdjęcie ,które zrobiłem dla pokazania tego miejsca.Jeżeli ktoś wie gdzie szukać problemu i zrobi zdjęcie jakby mógl i na nim pokazał gdzie szukać i co zalepić będę wdzięczny. Jeżeli temat jest w niewłaściwym dziale to przepraszam .Obrazek



Hołek80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 11, 2008 11:25
Lokalizacja: Namysłów

Post autor: Hołek80 » czw lip 09, 2009 20:06

Sprawdź w miejscu gdzie przykręca sie ramiona wycieraczek do mechanizmu ktory nimi porusza w twoim przypadku z prawej strony najpewniej gdzies tam cos jest nie tak z uszczelką



Awatar użytkownika
ŁukaszMan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw gru 07, 2006 19:05
Lokalizacja: Byczyna/OPOLSKIE
Kontakt:

Post autor: ŁukaszMan » czw lip 09, 2009 20:20

Sprawdziłbym jeszcze miejsce w którym jest filtr kabinowy,czyli pod tym plastikiem, który jest przykręcony pod szyba. Filtr jest od strony pasażera. W mk3 lubi tam przeciekać.



Awatar użytkownika
socpaw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 140
Rejestracja: śr paź 29, 2008 23:57
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: socpaw » czw lip 09, 2009 23:21

mi tez przeciekalo- pod uchwytem maski, doslownie fabryczny "kit" spękał i woda sie wlewala...



Awatar użytkownika
Rytlo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: czw gru 21, 2006 22:57
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: Rytlo » czw lip 09, 2009 23:25

jesli masz tube albo wzmacniacz to zobacz miejsce gdzie kabel zasilajacy wchodzi z aku do kabiny. Moze tam przecieka


Out Of Space

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Post autor: red_devil25 » pn lip 13, 2009 08:46

Ja mam Panowie wrazenie ,ze ta woda sie gdzies zbiera w jakims miejscu i potem sie saczy do srodka auta,tak jak pokazalem na fotce,tylko nie moge dojsc gdzie owe miejsce znajduje sie od strony silnika i to jest ból.Dzis znowu bede kopal tam i zobaczymy ....masakra:]

[ Dodano: 19 Lip 2009 10:53 ]
Witam ponownie.Ostatnimi czasy wzialem zasilikonowalem na okolo filtra kabinowego, wymalowalem sordkiem do konserwacji samochodow na okolo tego filtra i tam gdzie odplywa woda jak przejdzie podszybie .Z prawej strony obok uszczelki szyby tez objechalem silikonem.JEdna burze samochod zniosl elegancko zero wody.Wczoraj problem znow sie pojawil i woda podplywa z tego miejsca gdzie opisywalem na poczatku posta.Ktos ma jakies pomysly jak wylapac skad leci ta woda?mam rozebrac caly kokpit i szukac od srodka gdzie sie to saczy i kapie do srodka?patrzac od komory silnika nie mam koncepcji co jeszcze mozna zrobic ,a jak sie zbiera mi woda na dywaniku to po prostu rece mi opadaja i nie chce sie nic czlowiekowi:[

[ Dodano: 16 Sty 2010 10:57 ]
Ostatecznie koniec końców tematu nie wyleczyłem w samochodzie bo w międzyczasie go sprzedałem i nie znalazłem miejsca ,z którego woda się sączyła.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości