Odpalanie AAZ i obieg wewnetrzny?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Odpalanie AAZ i obieg wewnetrzny?

Post autor: Igor1 » śr sty 25, 2006 19:46

Mam Golfika z 95r. AAZ zauważyłem ze rano jak przychodze nie pala sie swiece zarowe dopiero jak cofne kluczyk i jeszcze raz to sie pala znalazłem w instrukcji obsługi ze tak ma byc przeczytajcie i stwierdzcie czy mam tak robic jak pisza i jeszcze jedno myslalem ze moj golf nie ma wewnetrznego obiegu pow.okazało sie ze każdy to ma to ciekawe tez przeczytajcie-ale sprawdziłem i działa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » śr sty 25, 2006 20:11

Skoro odpala to znaczy że jest tak jak piszą :). A co do obiegu zamkniętego powietrza, to skoro uważasz że wyłaczenie wentylacji i obieg zamknięty to są te same sprawy to niech Ci będzie :P


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr sty 25, 2006 20:32

Igor1 pisze:myslalem ze moj golf nie ma wewnetrznego obiegu pow.okazało sie ze każdy to ma
"Mozna zamknac doplyw powietrza", a "zamkniety obieg powietrza to dwie rozna sprawy ;)
Co do swiec to w TD grzeja sie chyba po otwarciu drzwi.

[ Dodano: Sro Sty 25, 2006 19:34 ]
Dokladnie po otwarciu i zamknieciu http://vw2.info/galerie/mk3/Data/page.htm?48,0


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
Arcturus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 473
Rejestracja: śr sie 03, 2005 14:06
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: Arcturus » śr sty 25, 2006 21:04

Dokładnie jak otworzysz drzwi od kierowcy to zaczynaja grzac swiece i jak są otwarte wystarczająco długo to kontrolka sie nie zapali i jest ok



Awatar użytkownika
Igor1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 333
Rejestracja: czw gru 16, 2004 18:26
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Igor1 » śr sty 25, 2006 21:25

ok z tym zamknietym obiegiem macie racje to jest tylko zamkniecie dopływu ale i tak dobrze bo nie bede musiał wąchac smrodu ciężarówek przez chwile jak do tej pory. Roznica tkwi w tym ze przy zamknietym obiegu moge wlaczyc wentylator i korzystac z pow. w wewnatrz a zamkniecie dopływu to wentylator nie działa ale i smrodek z zewnatrz tez sie nie dostaje (bo mam tylko to chyba w MK3)-chyba tak jesli nie to poprawcie mnie



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » śr sty 25, 2006 22:59

Igor1 pisze:ok z tym zamknietym obiegiem macie racje to jest tylko zamkniecie dopływu ale i tak dobrze bo nie bede musiał wąchac smrodu ciężarówek przez chwile jak do tej pory. Roznica tkwi w tym ze przy zamknietym obiegu moge wlaczyc wentylator i korzystac z pow. w wewnatrz a zamkniecie dopływu to wentylator nie działa ale i smrodek z zewnatrz tez sie nie dostaje (bo mam tylko to chyba w MK3)-chyba tak jesli nie to poprawcie mnie
Dokladnie tak =D>
Nawet slychac jak sie klapka zamyka po przekreceniu na "0"


[img]http://img413.imageshack.us/img413/3990/naklejkalogopodpistt1.jpg[/img] Bye, bye Mk3...

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » czw sty 26, 2006 00:36

Zamkniety obieg jest tylko w autach z klimatyzacją - nawet thermotronic tego nie miał


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

KondzikVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt sty 03, 2006 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Bezrzecze
Kontakt:

Post autor: KondzikVW » czw sty 26, 2006 16:24

Z tego co pamętam to kolega w 206 ma wewn. obieg powietrza.Zawsze mu parowały szyby jak było chłodno,a w aucie jechało powy żej 2 osób. jeździł tak od nowego rok czasu i kiedyś jak mu przesunąłem wajche na otwarty to szybciutko odparowały szyby - ale za to wszystkie zapachy pierwszy raz wkroczyły do auta :-)


Nie jestem leniwy. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 239 gości