Prośba o pomoc - obudowa filtra kabinowego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Prośba o pomoc - obudowa filtra kabinowego

Post autor: czyś » wt lip 07, 2009 22:54

Witam.
Mam pytanie - czy ktoś z Was dysponuje może dostępem do katalogu etos lub katalogiem akcesoriów VOTEX?
Chodzi mi o numer części do paska B3 '91 silnik AAM - ramki, podstawki (obudowy) filtra kabinowego - w poradzie do mk2 pod tym adresem http://vwgolf.pl/porady/filtr.htm udało się wg kat. etos ustalić nr części, niestety etka odsyła do kat. VOTEX i goście w ASO głupieją.

Czy w ogóle taka część byłaby jeszcze dostępna przez ASO? Na szrotach ze świecą szukać. Czy ewentualnie ramka (obudowa) o tym numerze, co w poradzie do Mk2 podeszłaby do paska (wygląda podobnie, niestety nie mam już golfika, żeby porównać paska, golfa i fotki, ewentualnie przełożyć "kratkę od listowia" i porównać czy podchodzi)

(mam wrażenie, że goście w dziale części w ASO kompletnie nie mają pojęcia jak to ugryźć, z tym, że raz już wciskali mi omyłkowo zapakowane w magazynie w Poznaniu 2 nakrętki jako... 2 uszczelki, i dla nich wg etki było ok).

Wiem że były w VW 2 rodzaje filtrów kabinowych - półokrągły i płaski - interesuje mnie obudowa, ramka (podstawka) pod ten płaski.

Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2009 03:07 przez czyś, łącznie zmieniany 2 razy.


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » wt lip 07, 2009 22:57

czyś, 3A1 819 640 pólokragły
3A2 819 640 płaski
Ostatnio zmieniony wt lip 07, 2009 22:59 przez jaszczur, łącznie zmieniany 2 razy.



krzykoz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw mar 12, 2009 21:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: krzykoz » wt lip 07, 2009 23:29

Witam!

Ja mam w moim AAM półokrągły filtr. Chcę go wymienić ale nie mogłem go nigdzie znaleźć... Pomyślałem, żeby kupić gdzieś na szrocie obudowę do płaskiego i kupić po prostu płaski.

Byłem raz w Intercarsie i po około 30min szukania facet znalazł ten filtr (półokrągły), ale nie widziałem go, bo cena mnie zszokowała - 80zł!

Jeśli masz w Łodzi oddział Intercars to podjedź, pokaż kolesiowi o co chodzi, oni wbrew pozorom mają pojęcie...

Pozdro!



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » śr lip 08, 2009 02:59

Oops, niejasno napisałem chyba, nie chodzi mi o wkład filtra kabinowego, a o podstawę (ramkę) którą zakłada się zamiast kratki w podszybie, w którą to ramkę wpasowuje sie dopiero filtr. Wyedytowane.

I chodzi mi o podstawkę (ramkę) pod ten płaski, z przyczyn, o których piszecie - cena wkładu półokrągłego.

Dzięki, jaszczur, ale to chyba numery wkładów.
Ostatnio zmieniony śr lip 08, 2009 03:04 przez czyś, łącznie zmieniany 1 raz.


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » śr lip 08, 2009 09:13

czyś, to sa podane kolego obudowy filtra
3A0 819 644 to wkład jest

masz jakie nr podałem

Obrazek



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » śr lip 08, 2009 19:52

Oops, przepraszam, i DZIĘKI jak nie wiem co.... W starym katalogu filtrów Sędziszowa pokazało mi wkład pod tym numerkiem (etka nawet numeru nie podaje).


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości