Demontaż klamki pasażera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Rednaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 30, 2008 00:47
Lokalizacja: POZNAŃ - Jnkwo

Demontaż klamki pasażera

Post autor: Rednaz » sob lip 04, 2009 20:00

Witam, częściej czytam to forum niż się wypowiadam, ale po przeczytaniu kilkunastu postów nadal nie wiem co zrobić. Wszystko dotyczy wyjęcia klamki pasażera w Golfie mk4 wersja 3d. Dokładniej mam problem z wyjęciem tej małej obudowy która pozostaje nie ruchoma gdy pociąga sie za klamke. Dodam, że nie mam w niej zamka tzn jest cała carna plastikowa. Wykręcałem tego torxa pod zaślepką z boku drzwi, na max wychylonej klamce, ale i tak nie chce ani drgnąć, szkoda mi auta aby podważać to śrubokrętem zapierając o drzwi, więc liczę na pomoc bardziej doświadczonych użytkowników. Z góry dziekuje za pomoc.


w Tuningu jak w sexie liczy się jakość, a nie ilość :)

jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » sob lip 04, 2009 20:36

Jest poprostu zapieczona Sprobuj od strony srodka sciagni boczek dzwi i sciagni przelotke gumowa istalaci ktora idzie do zamka Wez dlugi srubokret przeluz przez przelotke uceluj na wkladke i pukni Jezeli to nie pomorze to musisz odkrecic cala blache i wtedy sprobowac



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » sob lip 04, 2009 20:57

Prosze:

Obrazek Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Rednaz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 30, 2008 00:47
Lokalizacja: POZNAŃ - Jnkwo

Post autor: Rednaz » ndz lip 05, 2009 01:33

Dzięki za pomoc, w dzień spróbuje czy uda sie wypchnąc to przez przelotke, ale jesli sie nie myle to własnie zeby zdjąć całą blache z drzwi to trzeba wyjac klamke, odkręcić dwie śruby M8 i dopiero zdjąć blache ... chyba że się myle. A mi właśnie zalezy na zdjęciu całej blachy z prowadnicami el. szyb bo jednen plastik pękł i szyba wpadła w drzwi.


w Tuningu jak w sexie liczy się jakość, a nie ilość :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 358 gości