grzanie się silnika do 110 stopni ! POMOC - nowy ;-)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt cze 26, 2009 09:14

Ani nie ma trzeciego obiegu ani poduszki wodnej (tylko np powietrzna czy bania pary wodnej się może w układzie wytworzyć i blokować krążenie płynu). Więc nie strzępcie języków po sobie. Odpowiadacie na pytanie autora tematu, ale moze sami użyjcie wyszukiwarki


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Alex_220
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: ndz sty 25, 2009 14:12
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Alex_220 » pt cze 26, 2009 16:32

Maryjan ładnie cytujesz Eisteina, też go cenię i Paweł Marek ma racje. Może po prostu pomóżmy autorowi. Bo póki co sypiesz swoimi nazwami na zjawiska przytoczone przez innych. To czy nazwiemy coś 'trzecim obiegiem" czy "poduszką wodną" nie ma większego znaczenia. I chodziło mi o to, że nie zawsze ma to związek z uszczelką głowicy. Czytaj dokładnie, bo póki co z Eisteinem łączy cię niefrasobliwość:) Osobiście widziałem coś takiego spowodowane niedrożnością jednego przewodu obiegu chłodniczego, a uszczelka była cała. Przepraszam za fakasa ale nie miał on wymowy wredoty tylko odmiennego do Twojego punktu widzenia. Nie twierdzę, że się mylisz tylko po prostu obydwoje mówimy o innych przypadkach. Pozdrawiam

"Zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Autor bliżej mi nieznany :bigok:


Nigdy nie pij kiedy prowadzisz, za dużo się rozlewa!!!

cya-przemo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr cze 24, 2009 13:31
Lokalizacja: Barlinek

Post autor: cya-przemo » pn cze 29, 2009 22:40

mój mechanik (znajomy miałem sprawdzić auto lecz na razie czasu),

auto co dziwne nie grzało się już.. ale gdy postało 2 dni bez użytku to nie chcę odpalić

zgrzyta, odpali raz, raz nie.. jak już odpali to dziwnie chodzi (jakby przerywało czasami), lekko szarpie i po 5 minutach np gaśnie gdy zostawię je bez wbitego biegu.. jak próbuje jechać to raz jechać można normalnie, a raz szarpie, gaśnie, traci na mocy.. i tak w kółko?

a teraz odpali, pochodzie chwile i gaśnie.. i tak w kółko..

i za jednym razem strasznie było czuć benzynę..

może to być wina instalacji gazowej?

jest to moje drugie auto (jestem młody 18 lat i nie znam się zbytnio na tym),

czekam na odpowiedzi :crazy:

[ Dodano: 29 Cze 2009 22:49 ]
dodam, że padał mi w tym samym czasie akumulator (wymieniłem go lecz nie dało to rezulatatu) przez ten czas parę razy wziąłem auto na pych i było ok, lecz teraz nawet pych nie pomaga,

następną rzeczą to jest to, że kopułka kopie prądem jak się dotknie;/

aaa i może to być z tego powodu, że zamokło mi lekko auto bo miałem maskę otwartą jak był dość obfity deszcz i zapomniałem o niej, a auto stało na ogródku? od tamtego czasu miałem pierwszy raz jak auto nie chciało odpalić..

wymienić kopułkę? da to coś?

[ Dodano: 30 Cze 2009 11:31 ]
kopułkę wymieniłem lecz auto teraz nie odpala (zgrzyta jedynie) - możliwe, że mogłem coś poplątać z kablami?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości