zaczal przerywac

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: VwAudiManiak » pn cze 29, 2009 21:56

kiros pisze:pawelcast, tak cos tam drgalo i jeszcze drga poniewaz kuracja jeszce nieskoncona :D ale mam nadzieje ze to zaprzestanie potym

pozdrawiam :) kiros
Kolego a jaki to silnik?



pawelcast
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: sob lip 21, 2007 18:45
Lokalizacja: castrop rauxel
Kontakt:

Post autor: pawelcast » pn cze 29, 2009 22:37

bo mi silnik mi drga na wolnyh a pozatym widze ze nasze auta to blizniaki he he narka czekam na dalsze oblenziny ha ha

[ Dodano: 30 Cze 2009 13:54 ]
i jak kuracja auto zrobione??



Awatar użytkownika
kiros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 16:43
Lokalizacja: Heidelberg

Post autor: kiros » śr lip 29, 2009 23:17

siema :)
dlugo niedawalem znaku zycia poniewaz bylem na urlopie, ale teraz tak...
bylem u mechanika i stwierdzil ze to moze byc pekniety kolektor i go poklleil, ale niestety po powrocie z urlopu wsiadam za kolko i co? auto zazyna znowu swoje manewry, czyli obroty skacza, cos strzela przy wydechu (no niezawsze ale pare razy), czasem szarpie, dluzej sie go odpala nawet do czterech razy dluzej czasami przestaje krecic i czekam chwilke zeby rozrusznika nie wykonczyc i gasnie podczas jazdy a dokladnie jak wrzucam na luz albo jak zatrzymuje sie na swiatlach ostatnio nawet jak jechalem droga przy 70 km\h i musialem skrecac na swiatlach ale zaswiecilo sie zolte to dodalem gazu zeby jeszcze zdazyc pozniej przy redukcji na zakrecie gdy wcislem sprzeglo zgasnal mi silnik. Czy moze to byc przyczyna sonda lambda? prosze pomozcie


pozdrawiam :) kiros



Awatar użytkownika
olej33339
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sty 20, 2009 19:32
Lokalizacja: Ok. Kalisza
Kontakt:

Post autor: olej33339 » czw lip 30, 2009 00:17

Kolego to moze byc wiele przyczyn najlepiej jedz podlaczyc sie pod komputer i wtedy napisz co i jak wykazało bo tak to mozna sobie strzelac np. w przepustnice czy silnik krokowy
Ostatnio zmieniony czw lip 30, 2009 00:18 przez olej33339, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam Adam.

Awatar użytkownika
kiros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 16:43
Lokalizacja: Heidelberg

Post autor: kiros » czw lip 30, 2009 10:54

Bylem dzis u znajomego ktory ma komputer i podpiol mi go, okazalo sie ze sa dwa bledy pierwszy to ze czujnik obrotow, a drugi meldunek byl cos z regulacja lambda.Jak skasowal te dwa bledy i zalaczyl ponownie pokazal juz tylko ten czujnik obrotow.Wymienilismy ten czujnik i samochod niedopoznania wszystko zaczelo chodzic jak sie nalezy, zero bledow :)
Jestem w koncu szczesliwy ze znowu moge normalnie jezdzic, dzieki wam za pomoc.

pozdrawiam :) kiros



Awatar użytkownika
olej33339
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: wt sty 20, 2009 19:32
Lokalizacja: Ok. Kalisza
Kontakt:

Post autor: olej33339 » pt lip 31, 2009 16:42

Kolego ale czujnik obrotów czego ? Wału korbowego? napisz dokładnie zeby była jasnosc jak ktos sie spotka kiedys z podobnymi objawami;)


Pozdrawiam Adam.

Awatar użytkownika
kiros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 16:43
Lokalizacja: Heidelberg

Post autor: kiros » pt sie 07, 2009 18:38

tak sorki :)
to byl czujnik obrotow silnika


podrawiam :) kiros



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 379 gości