sarpie mi autem, sprzęgło wysoko bierze

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marti79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 21, 2006 14:54
Lokalizacja: krakow

sarpie mi autem, sprzęgło wysoko bierze

Post autor: marti79 » pn sty 23, 2006 10:51

mam taki problem, moje sprzęgło dosyc wysoko bierze kiedy zmieniam bieg lubi szarpnac samochodem, wiadomo jak, tak jakby ktos pierwszy raz zmienial biegi, taki sam efekt mam na wszystkich biegach kiedy nieznacznie naciskam pedal gazu, ni to slabo ni to mocno, kiedy puszcze gaz przestaje szarpac albo kiedy przycisne mocniej szarpnie jeszcze pare razy i jest ok, czy ktos kiedys mial taki problem ? moze tarcza sprzegla daje popalic ?



Awatar użytkownika
Golf GTi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 29, 2005 20:54
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Golf GTi » pn sty 23, 2006 11:50

Masz czesciowo zniszczone okladziny ,ze zastania auta lub z eksploatacji , czesc ci juz odpadla dlatego ci auto sarpie/nie bierze pelna powiezchnia cierna, i linka ci opadla w ol czuli ci sprzeglo przy gorze lapie. Znam ten problem



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » pn sty 23, 2006 11:57

Czyli pada sprzęgło, lub tak przynajmniej wygląda, albo tłumik drań skrętnych, albo sprężyna jest uszkodzona. A jak zaciągniesz ręczny i wystartyjesz dajmy na to z trójki to Ci się ślizga sprzęgło czy gaśnie?


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
Golf GTi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 29, 2005 20:54
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Golf GTi » pn sty 23, 2006 11:59

pada tarcza , i to w tepie expresowym ,wymie n to bo auto stanie , i to nie rzadny docisk czy tem sprerzyna.



Rafał29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt sty 10, 2006 23:40
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Rafał29 » pn sty 23, 2006 12:58

Witam
napewno pada tarcza sprzęgła tylko pamiętaj żeby wymienić komplet razem z dociskiem będziesz mieć poprostu spokój i będziesz mógł się cieszyć jazdą warto też sprawdzić łżysko
pozdro



marti79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 21, 2006 14:54
Lokalizacja: krakow

Post autor: marti79 » wt sty 24, 2006 00:33

oka, dzieki za pomoc, utwierdziliscie mnie w przekonaniu ze to tarcza, zabiore sie za to jak tylko odejda mrozy, dzieki wszystkim, pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 625 gości