PALIWO w OLEJU MK II

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dawo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 12:39
Lokalizacja: Kutno

Post autor: dawo » pn sty 23, 2006 23:19

Pompa jest elektryczna , czyli membrana odpada.
Pomyślę nad sprawdzeniem tego niebieskiego czujnika i sondy lambda.
No i dzięki za rady. :cool:



Golf 3 Syncro
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 12:28
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Golf 3 Syncro » pn sty 23, 2006 23:30

Miałem podobny przypadek w Golfie 3 Syncro 1,8 ABS
A więc sprawdziłem następujące elemęty:
1-ciśnienie na tłokach lux (14 bar)na każdym,
2-układ zapłonowy(kable,cewka,rozdzielacz)o.k-auto było sprawdzane na komputerze,
3-rzadki olej!!!stan oleju jest większy niż był płynu chłodnichego nieubywa-bagnet jebie benzyną,masełko pod korkiem,
4-świece zalane czarnym syfem5-widoczne opiłki żelaza w oleju(wina planowania głowicy i szlifu zaworów,
Diagnoza elektro-mechanika: autko przed wymianą termostatu jeździło niedogrzane-stąd non stop paliwo szło większym ciśnieniem i spokojnie sobie spływało po cylindrze który nie palił przez około 40 kilosków,lampka ciśnienia oleju wariowała poniewarz olej zrobił sie rzadki jak woda-stąd za małe ciśnienie oleju,oczywiście pompa poleju jest w baku i była niedawno wymieniana.W razie większych informacji pisać-odpowiem
Jutro wymieniam olej,świeczki i szafa gra-miejmy nadzieje.Wszystko to jest wina naszego klimatu który wyjątkowo daje po piździe.



Awatar użytkownika
tytus82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn gru 12, 2005 11:56
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: tytus82 » czw sty 26, 2006 15:54

Witam mam podobne objawy. Ostatnio po odpaleniu samochodu temp ok -20C, samochod chodził jak traktor (tak jakby na 3 garach). Paliwo niespalane w jednym cylindrze dostało się do oleju. Świece zalane są czarnym syfem. Co może byc tego przyczyną ????



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 520 gości