zmiana alarmu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
....adam....
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 16, 2009 21:31
Lokalizacja: Kraków

zmiana alarmu

Post autor: ....adam.... » sob cze 27, 2009 12:06

Witam. Mam pytanie dotyczace alarmu, chcialbym zmienic alarm wystarczy ze zmienie sama puszke czy musze puscic cala instalacje od nowa?? i jaki alarm najlepiej kupic??



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » sob cze 27, 2009 12:59

Ja mam i fabryczny i własny... własny mam z ultradźwiękiem ( czujnik ruchu ) a jak chcę psa zostawić na chwilę w aucie to zamykam alarm z kluczyka w tylnej klapie i zazbrajam tylko fabryczny. Wtedy nie uzbrajam czujek ruchu w aucie i pies nie pobudza alarmu... a alarm zakładał mi fachowiec.


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Awatar użytkownika
....adam....
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 16, 2009 21:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ....adam.... » sob cze 27, 2009 13:30

ja mam zwlykly w swoim aucie alarm ale chcialem zmienic na cos lepszego tez napweno fachwoiec by mi zakladal ale jaki alarm kupic?? bo jak patrzylem to jest ich sporo



Awatar użytkownika
dziabi3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 905
Rejestracja: pt maja 16, 2008 15:34
Lokalizacja: xxxxxxxx

Post autor: dziabi3 » sob cze 27, 2009 13:42

jest wiele alarmów

i musisz poczytać na temat ich możliwości, ale uprzedzam nie kupuj jakiegoś wypasionego cudaka za 100zł bo to morze być podróba co może realizować funkcje które opisuje producent całkowicie inaczej

np prawie wszystkie alarmy mają zmienny kod pilota tzn nigdy pilot nie otwiera auta tym samym kodem i nigdy 2 razy pod rząd na niego nie zareaguje alarm

kup co prostego ale sprawdzonego

polecam fighter , ja mam i dział już 2 lata bez awari

w zestawie jest syrena , czujnik wstrząsowy < bardzo płynie dzała regulacja jego czułości> czujnik pod klapę i wiązka

posiada sterownie istniejącą instalacją zamka centralnego < wszystkie możliwe pneumatyczne i elektryczne> jak i morze sterować samymi siłownikami bez ich sterownika

ja do niego dokupiłem czujki ultradźwiękowe za 18 zł pod kolor tapicerki i podłączyłem równolegle do czujnika wstrząsu tak jak zaleca producent

do zestawu dostałem piloty w stalowej chromowanej oprawce

na jednym pilocie już działa 2 lata i zasięg na otwartej przestrzeni 50 m przez ściany do 20 m

alarm posiada funkcje:

-cichego uaktywniania i dezaktywowania
pre alarm czyli chwilowa aktywacja syreny w celu odstraszenia 2 krotne pobudzenie włancza ciągły alrm na 30 sekund
- szukanie auta na parkingu , przywoływanie
- sterowanie centralnym
-awaryjne sterownie z stacyjki

to te które pamiętam
Ostatnio zmieniony sob cze 27, 2009 13:47 przez dziabi3, łącznie zmieniany 1 raz.


był golf3 ABD 1,4 60km
był golf3 AFT 1,6 101km
było punto gt 1,4 136km
jest ford focus 2.0 131km
jest BMW 330Ci 231Km
ale na pewno będzie kiedyś jeszcze VW bo VW to jak dobry sex którego nigdy za wiele :-0

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 215 gości