wtryskiwacze benzynowe otwarte

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

maniek11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob cze 20, 2009 11:53
Lokalizacja: szczytno
Kontakt:

wtryskiwacze benzynowe otwarte

Post autor: maniek11 » czw cze 25, 2009 17:40

Witam wszystkich!! mam pytanie,komputer pokazuje mi że mam wtryski benzynowe cały czas otwarte na maksa,co sie z tym wiąże duże spalanie benzyny jak i gazu,dodam że sondę mam sprawną,czego to może być przyczyna-silnik 1.8 G60.pozdrawiam i dziękuję za wszelkie wypowiedzi. :crazy:
Ostatnio zmieniony czw cze 25, 2009 17:41 przez maniek11, łącznie zmieniany 1 raz.


maniek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw cze 25, 2009 19:24

maniek11 pisze:duże spalanie benzyny jak i gazu
to znaczy? Gazu też dużo? A czemu? Nie ma odcięcia wtryskiwaczy na benzyny przy jeździe na LPG? Czy tak sterane że leją bez podania napięcia? Czy chodzi ci o to że podczas pracy na benie wtrskiwacze cały czas są otwarte? Tobyś zalał silnik a nie jechał. Weź sprecyzuj o co chodzi.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

maniek11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sob cze 20, 2009 11:53
Lokalizacja: szczytno
Kontakt:

Post autor: maniek11 » czw cze 25, 2009 20:17

chodzi o to że jakchodzi na benzynie to dostaje za dużą dawkę paliwa na wolnych obrotach zaczyna kopcic jak diesel bez pierścieni.a gas mam sekwencyjny więc bierze czasy wtrysków z kompa benzynowego i tak samo leje gazem.


maniek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 97 gości