Vw Sharan 2.0 -PROBLEM -Prosze o pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Vw Sharan 2.0 -PROBLEM -Prosze o pomoc

Post autor: VwAudiManiak » pn cze 22, 2009 22:46

Witam panowie. Od dłuższego czasu mam problem z Vw Sharanem 2.0 bez gazu... Otóż jadąc ze stałą prędkością przez dłuższy czas, np na 5tym biegu 100km/h, gdy chce przyśpieszyć, wciskam gaz, auto przyśpiesza jakby nie mogło, dławi się, i więcej huczy niż przyśpiesza...Dopiero gdy puszcze gaz, i wcisne jeszcze raz to normalnie przyśpiesza...I tak dzieje sie na każdym biegu w zakresie obrotów od 2 do 4 tys...Zauważyłem że jak jest zimny to niema tego problemu, dopiero jak sie nagrzeje coś mu odbija. Kable, świece, kopułka i palec zmienione na nowe. Myśłałem że to przepływomierz padł, zmieniłem na nowy, ale to niewiele pomogło:( Może ktoś miał podobny przypadek? Już niewiem co to może być...:(Myślałem jeszcze nad czujnikiem temperatury, ale niewiem czy to coś pomoże. Bo być może go zalewa. Czy czujnik temperatury może mieć coś z tym wspólnego? A i czy brak katalizatora który został wyrzucony może też coś z tym problemem mieć wspólnego?? Prosze o pomoc:( Pozdrawiam



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » pn cze 22, 2009 23:00

Podlacz VAG pewnie soda podla



VwAudiManiak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: sob maja 16, 2009 13:39
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: VwAudiManiak » wt cze 23, 2009 12:00

jeryk10 pisze:Podlacz VAG pewnie soda podla
Kolego tylko że właśnie VAG był podłączony...Jakiś jeden błąd odnośnie sondy był, ale gość go wykasował, i powiedział że nic jej sie nie dzieje...Więc teraz już niewiem:( aa co oprócz Sondy by mogło być jeszcze?



jeryk10
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2745
Rejestracja: śr maja 27, 2009 22:31
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: jeryk10 » wt cze 23, 2009 16:25

Jak wykasowal a pomierzyl ja Jak jej nie pomierzysz to sie nic nie dowiesz czy dobrze pracuje



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 357 gości