[MK3] Gaśnie po długiej jeżdzie w deszcu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

_Rajtuz_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn sie 07, 2006 08:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: _Rajtuz_ » wt cze 23, 2009 10:16

Dzięki za podpowiedź... coś mi się wydaje że to jedyne rozsądne rozwiązanie...Szczerze mówiąc już go dwa razy tak podlewałem ale jak pech to pech i mi nie zgasł w garażu... Dzisiaj zrobię to porządnie i obficie, mam nadzieje że namierzę to felerne miejsce...

[ Dodano: 23 Cze 2009 10:19 ]
Czy zły sygnał z sondy powoduje kopcenie... bo po 15 minutach oczekiwania na odpalenie i udanym rozruchu faktycznie mi sporo DYMI...potem to ustaje i jest OK.



Awatar użytkownika
dziechu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: sob lut 25, 2006 21:58
Lokalizacja: Śląsk
Auto: Golf III, Touran I 2.0 FSI
Silnik: 1Z

Post autor: dziechu » wt cze 23, 2009 10:22

Jak jest podawana zbyt duza dawka, to zalewa silnik i gaśnie. Potem jak juz jest nieco mniejsza to pali ale dymi, dopiero jak calkiem wyschnie wszystko jest ok.



Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » wt cze 23, 2009 10:23

_Rajtuz_ pisze:Czy zły sygnał z sondy powoduje kopcenie... bo po 15 minutach oczekiwania na odpalenie i udanym rozruchu faktycznie mi sporo DYMI...potem to ustaje i jest OK.
Jak "na czarno" to może być związane z sondą bo za bogata mieszanka.


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Awatar użytkownika
ziolo115
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: wt kwie 18, 2006 14:12
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: ziolo115 » wt cze 23, 2009 10:23

_Rajtuz_ pisze:Czy zły sygnał z sondy powoduje kopcenie... bo po 15 minutach oczekiwania na odpalenie i udanym rozruchu faktycznie mi sporo DYMI...potem to ustaje i jest OK

moze moze :) nic nie stoi na przeszkodzie zeby tak samo ptraktować wodą sondę w celu wyeliminowania jej :)
jak wiązki bedą juz dobrze mokre ( ja usiebie zuzyłem na to chyba ze 3 dwu-litrowe butelki wody) to poruszaj nimi sprubuj powyginać . aha! i jeszcze jedno.. przy prubie jak by nie patrzeć wygenerowania zwarcia dobrze jest mieć pod ręka kluczyk do odpięcia klemy akumulatora , ot tak na wszelki wypadek :)
Ostatnio zmieniony wt cze 23, 2009 10:31 przez ziolo115, łącznie zmieniany 2 razy.



_Rajtuz_
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn sie 07, 2006 08:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: _Rajtuz_ » wt cze 23, 2009 11:29

Dzięki wszystkim za pomoc... Namierzyłem w końcu problem... Wziąłem szlauf i zacząłem wszystko polewać wodą... no i trafiłem w 10 !!!!!!!!!! Po lekkim zroszeniu cewki auto padło.... teraz mi zostało albo kupić nową albo ja dobrze zaizolować.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 393 gości