Numer VIN - dziwny problem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tosiek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 18:19
Lokalizacja: S-c

Numer VIN - dziwny problem

Post autor: tosiek83 » czw cze 18, 2009 19:04

Witam

Ostatnio ściągłem sobie program ETKA i tam sprawdziłem swój nr VIN i z tego numeru wyszło mi że mam auto koloru "błękit perlisty", a w rzeczywistości moje autko jest koloru granatowego. Czy to możliwe że program źle odczytał z tego numeru kolor nadwozia, czy może auto ma przebijane numery i dlatego wychodzi takowy kolor.

Jeśli macie jakieś zdanie na ten temat to proszę o opinie.

Z góry dzięki



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » czw cze 18, 2009 19:11

W bagażniku przy kole zapasowym powinieneś mieć wlepę, a na niej m.in. kolor i wyposażenie.
Nie chce mi się wierzyć żeby ktoś, kto przebijał numery zmieniał również wlepę w bagażniku.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

tosiek83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 18:19
Lokalizacja: S-c

Post autor: tosiek83 » czw cze 18, 2009 19:24

Na wlepce w bagażniku mam oznaczenie koloru LA5G. Na tej stronce http://www.doppel-wobber.de/wbb2/golf_i ... id=25#1998 pisze że ten numer koloru oznacza kolor "Perlblau" i jeszcze jest foto autka o takim kolorze, na moje okko ja bym powiedział że ten kolor to granatowy no ale możliwe że VW tak właśnie nazwał ten kolor.



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » czw cze 18, 2009 19:41

tosiek83 pisze:Na wlepce w bagażniku mam oznaczenie koloru LA5G
To masz taki sam kolor jak ja :-)
Kiedyś na jakiejś stronce też sprawdzałem z ciekawości po VIN-ie i też mi wyszło pearl-blue.
Przyjąłem, że nie mam granatowego tylko niebieską perłę :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości