Golf 3 - Jak by stracił moc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Bond29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 23, 2008 20:35
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Golf 3 - Jak by stracił moc

Post autor: Bond29 » ndz cze 14, 2009 12:17

Witam. Posiadam golfika 3 1,6 b 94r i pojawił mi się mały problem autko straciło jak by "moc" po przepaleniu się złączki elestycznej w tłumniku i czy jest to możliwe . Nie jest on typowym mułem ale coś jak by niechodził tak jak trzeba silnik jest ok chodzi równiutko i ładnie się wkręca w obroty a kolego mi powiedził że jest to możliwe poniewać sonda może nie czytać takiej ilości spalin jak powinna i trzeba ten tłumnik zrobić



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » ndz cze 14, 2009 12:24

Jest to możliwe bo miałem taki przypadek w mk3 ABU ,tylko ja rozerwałem siatkę przy zjeżdzie z promu w świnoujściu i do Poznania wracałem traktorem .Wył jak diesel bez wydechu i stracił na osiągach dodatkowo przez trase spalił więcej niż powinien.Po wymianie siatki i sondy bo zaszła taka konieczność -w trasie szlag ją trafił wszystko wróciło do normy.


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

Bond29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt maja 23, 2008 20:35
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: Bond29 » ndz cze 14, 2009 12:28

czylii może mi szlak trafić sonde bo ja normalnie eksplatuje to autko tylko że niemam nic rozerwanego lecz jest przepalona ta elastyczna złączka ale niewiem w jakim stopniu bo niemam gdzie tego sprawdzić ale jutro zmieżam to zrobić



wielblad2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 903
Rejestracja: czw sty 10, 2008 12:13
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: wielblad2 » ndz cze 14, 2009 12:38

Może nie musi nie ma na to reguły u mnie konieczność wymuszona była uszkodzeniem przewodów a konkretnie urwaniem jednego a mech orzekł że po sztukowaniu mogą być przekłamania w odczytach i tak doszło do wymiany .Siatka +robota wyszła u mnie coś koło 100 zyla więc uważam że warto było sonde miałem używke od kola gratis z auta po kasacji .


pozdro dieselek. Golf zawsze i wszędzie.Golf był,jest i będzie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 384 gości