Xenon w In Pro R32 look

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
TasaK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: śr sty 24, 2007 21:42
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Xenon w In Pro R32 look

Post autor: TasaK » śr lut 27, 2008 17:09

Witam!
Kupiłem zestaw HID i chcem go teraz podłączyć do lamp In Pro R32 look. Nie wiem teraz jak to zrobić. Czy musze rozwiercić tą tylną pokrywe lampy żeby przepusćić przez nią przewód ? Jeżeli tak to czy nie będą mi od tego parowały lampy ? Ma ktoś może fotki jak to zrobił u siebie ?
Jeszcze jedno. Gdzie zamontowaliście przetwornice ? Bo ja po stronie kierowcy mam bardzo mało miejsca i nie wiem gdzie ją wcisnąć.



RUMUN29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 91
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 21:10
Lokalizacja: SOSNOWIEC

Post autor: RUMUN29 » śr lut 27, 2008 20:09

tragedia lepiej tego nie zakładaj niechciał bym jechac w twoim kierunku nic bym niewidział możliwe że bym wjechał w ciebie bo byś mnie tak oślepił tak czy siak możesz się pożegnać z dowodem od autka jak to założysz policja jest teraz na to wyczulona



Awatar użytkownika
TasaK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: śr sty 24, 2007 21:42
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: TasaK » śr lut 27, 2008 20:23

Kolego nie przesadzaj że to tragedia. Mam lampy h7 soczewkowe a xenon o barwie 6000k wiec nie wiem czemu sądzisz że będe wszystkich oślepiał. Widziałem nie jednego golfa z takimi lampami i xenonem i tragedi nie było. Co do policji to w naszym regionie jakoś się za bardzo do tego nie czepiają.



Awatar użytkownika
maxgt
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 590
Rejestracja: sob lis 12, 2005 18:42
Lokalizacja: Gdynia
Auto: mk4 2.8 4m, lupo
Silnik: BDE
Kontakt:

Post autor: maxgt » śr lut 27, 2008 21:25

RUMUN29, bujam sie na soczewce i xenie od bardzo długiego czasu,a lampy sam robiłem i ustawiałem, są ustawione w sposób idealny sprawdzane na przyżadzie do takich zabiegów, przegląd preszedł bez zająknięcia;lepszy ksen w soczewce niż zwykłe lampy-lub niż ksen w zwykłych lampach



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » śr lut 27, 2008 21:37

ksenon nie jest zły, ja już mam ponad rok i na przeglądzie gościu pytał si ejak sie z tym jeździ i wogóle nic nie mial przeciwko, a czy kogoś oślepiam to jeszcze nikt mi nie mrugał moze dlatego że mam dość nisko auto i bije zbyt mocno w ziemie nie wiem. a co do montarzu to montował mi kolega elektryk i było to z 15 minut jedyny minus to trzeba wczepić sie w instalacje i zepsuć te zaslepki które sa z tyłu lamp to znaczy wyciąc dziury na kable a później czymś zaslepić a cyz będzie parowało to nie wiem zależy od lampy te plastiki mają fabrycznie odprowadzacze pary włąśnie tam na tych plastikch i chyba niec nie powinno sie dziać


Mój golf
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=44870&start=255
Sprzedam naklejki vwgolf.pl pisać na PW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/58f3d0b3b01c6baa.html][img]http://images28.fotosik.pl/37/58f3d0b3b01c6baam.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TasaK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: śr sty 24, 2007 21:42
Lokalizacja: Goleniów
Kontakt:

Post autor: TasaK » śr lut 27, 2008 22:19

Sawno pisze: i zepsuć te zaslepki które sa z tyłu lamp to znaczy wyciąc dziury na kable a później czymś zaslepić a cyz będzie parowało to nie wiem zależy od lampy te plastiki mają fabrycznie odprowadzacze pary włąśnie tam na tych plastikch i chyba niec nie powinno sie dziać
Oto mi właśnie chodziło. Dzięki :okej:



Edition-Man
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 11:57
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Edition-Man » sob cze 13, 2009 20:32

Dzien Dobry Panom! :-)

A jak wiscie te HID Ksenony podlonczyli? Odrazu do originalnych wtyczek od Reflektoruw, czy ciagliscie extra kable do akkumulatora?

Slyszalem ze nie kturzy sie odrazu do wtyczek od zaruwek/reflektora podlanczaja, ale boje sie ze mi sie wtedy przy wlanczaniu kontakty na originalnym przeloczniku swiatel przepali, bo kesnony przy zapalaniu duzo produ ciagna, czy nie?

Napiscie mi prosze jak wy te ksenony poloczyliscie.

Pozdrawiam
Adam :-)



ozimarcin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pn kwie 06, 2009 18:59
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: ozimarcin » ndz cze 14, 2009 12:27

Witam.

A odnosnie wczesniej poruszonej kwestii homologacji na lampy...

Czy istnieja lampy do MK3 ktore maja taka homologacja na ksenon albo nawet lepiej na bi-ksenon, ja juz od dawna mysle na zmiana przednich swiatel ale caly czas mnie meczy ten problem, bo czesto zdarza mi sie byc zagranica, a nie chcialbym wracac na pieszo :/

W polsce policja nie zwraca uwagi na swiatla, ale nie chcialbym ryzykowac zagranica....



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości