[mk3] lampy w zderzaku ukradli - jak to zabezpieczyc ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

cmu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:57
Lokalizacja: Wroclaw-Opoczno

[mk3] lampy w zderzaku ukradli - jak to zabezpieczyc ?

Post autor: cmu » pt sty 20, 2006 13:14

Nie bede wypisywal co pomyslalem o tych, ktorzy dzis w nocy ukradli mi prawy kierunek, odblask i halogen przeciwmgielny ze zderzaka, kiedy wyszedlem rano przed kamienice bo szkoda slow i czasu...
Stalo sie, ukradli :crazy: Tyle ze to juz drugi raz! :grrr: ! kiedys lewy kierunek i odblask, tyle ze w innym miescie :grrr:
Macie jakies patenty na to aby to jakos ustrzec przed kradzieza?
Stawiam auto przed budynkiem, pod chmurka. Obawiam sie tego, zeby nie przymierzyli sie do auta. Co prawda mam AC ale nie chcialbym sie scierac z PZU S.A.
Jakies sugestie?
Pozdro


...::: cmu :::...

fibolek

Post autor: fibolek » pt sty 20, 2006 13:26

Nie wiem co powinieneś zrobić ale możę cię pocieszę pisząc że mojemu wójasowi jak miał Vento to też wyciągneli.



Awatar użytkownika
inek01
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3686
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:08
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: inek01 » pt sty 20, 2006 13:29

W halogeny mozna dac nity zamiast wkretow, zawsze troche utrudni kradziez.



cmu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pn sty 09, 2006 00:57
Lokalizacja: Wroclaw-Opoczno

Post autor: cmu » pt sty 20, 2006 13:57

Nity to bardzo dobry pomysl. Mysle ze pokombinuje, zeby calosc zalozyc 'na stale'. Szkoda tylko ze wczesniej na to nie wpadlem :(
Macie jeszcze jakies inne 'domowe sposoby' ?
pozdro


...::: cmu :::...

fibolek

Post autor: fibolek » pt sty 20, 2006 15:38

Tylko pamietaj abyś miał dojście w razie spalenia żarówki.chyba że dasz żarówki LED.



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » pt sty 20, 2006 16:37

Nity albo śruby z nietypowymi łebkami (na jakiś dziwny klucz)

Z tą plagą nie wygrasz jak zamontujesz solidniej to nie dość że wyrwie to jeszcze zniszczy zderzak.


Obrazek

Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt sty 20, 2006 16:52

Takich to do kamieniełomu powinni wsadzać, niech ciężko pracują i oddają kase za poniesione straty. Nasze chore prawo niestety chroni ich bo jak już złapiesz złodzieja to musi jeszcze szkoda przekroczyć 250 PLN żeby szanowna Policja się zajeła sprawą. W przeciwnym razie umażają sprawe i po kłopocie. Bo po co biegać za badą złodziejszaków jak można stanąć spokojnie na wylotówce z miasta i łapać przekraczających prędkość kierowców. Strasznie nie lubie złodzieji, niestety już miałem nie raz do czynienia z ich wyczynami na moim i ojca samochodzie. 250 za to, 250 za to, 250 za tamto ale jakoś nigdy nie przekroczą tej kwoty i po kłopocie.
Co do mocowania to nity są dobre. Ja tak przymocowałem rejestracje bo i one też się im kiedyś spodobały. Zawsze możesz też wkręcić śruby z inną główką np. torsy (gwiazdki). Są to jak narazie mało chodliwe wynalazki w takich miejscach jak lampy.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt sty 20, 2006 16:56

Zarówki w razie draki mozna wymienić od tyłu właząc pod zderzak, ale trzeba sie upaprać.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » pt sty 20, 2006 16:56

mozna tez zawsze stawac blisko sciany jak sie da ale nietypowe wkrety sa bardzo dobre :D



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt sty 20, 2006 16:57

a zaślepke miedzy halogenem i kierunkiem mozesz zmocowac na silikon, daj duzo silkonu pod nią. jest tylko jeden problem.... jak bedziesz chciał ja wyjąc to troche ci to zajmie....



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » pt sty 20, 2006 17:10

Ja jak do swijego kupilem migacze i halogeny clear to najpierw przykleilem halogen silikonem potem go przykrecilem i sruby utopilem w silikonie, a potem duzo silikonu i migacz, jest to zamocowane na stale, ale zarowki spokojnie da sie wymienic jak sie maske otworzy. U mnie po pierwszej nocy juz polamali migacz bo probowali go sciagnac


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

bogus_z
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: czw lis 10, 2005 23:21
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: bogus_z » pt sty 20, 2006 17:39

regitmc pisze:Takich to do kamieniełomu powinni wsadzać, niech ciężko pracują i oddają kase za poniesione straty. Nasze chore prawo niestety chroni ich bo jak już złapiesz złodzieja to musi jeszcze szkoda przekroczyć 250 PLN żeby szanowna Policja się zajeła sprawą. ....
jak zlapiesz zlodzieja to zlap go tak zebys trzymal za wlosy i np. jak masz jakas szybe porysowana to niech ten cwaniak uderzy w nia i zbije (oczywiscie sam:)) bedzie szkoda wieksza. albo ... no nie wiem. ja bym chyba zabil (w afekcie oczywiscie).pzdr



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt sty 20, 2006 17:50

Przemo440 pisze:mozna tez zawsze stawac blisko sciany jak sie da ale nietypowe wkrety sa bardzo dobre :D
ładnie sie furacz prezentuje na czarnych felach i obnizony :hmm: :chytry:



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » pt sty 20, 2006 18:29

jest jeszcze jeden sposob "tuningowy". mozesz zrobic sobie gładkie zderzaki ale wtedy swiatla jakies ala mk4 z migaczami.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 223 gości