problem z odpaleniem MK3 AKs

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Rafał29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt sty 10, 2006 23:40
Lokalizacja: Jaworzno

problem z odpaleniem MK3 AKs

Post autor: Rafał29 » czw sty 19, 2006 10:14

Witam może ktoś z was spotkał się z takim problemem
kupiłem golfika III silnik AKS i po tygodniu zdarzyło się pierwszy raz że nie mogłem go zapalić silnik chwytał i nie wchodząc na obroty gasł. Po kilku próbach odczekałem kilka minut i spróbowałem ponownie silnik zaskoczył ale obroty na wolnym biegu były niższe niż zwykle. Dało się jechać więc udałem sie do mechanika który stwierdził że wszystko z elektroniką jest ok bo komputer nie wykazał błędów. Kiedy u niego odpalałem silnik obroty miały już swoją poprzednią wartość i palił od dotknięcia. Po około dwóch tygodniach sytuacja się powtórzyła .... i wciąż i wciąż .... nie wiem co mam robić pomóżcie
pozdrawiam
rafał



hektopaskal
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt gru 21, 2004 15:15
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hektopaskal » czw sty 19, 2006 14:59

Moze silniczek krokowy powoli odmawia posluszenstwa? Jesli znowu beda problemy, sprawdz czy silniczek dziala. Niech jedna osoba odpala, a druga obserwuje.



Rafał29
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: wt sty 10, 2006 23:40
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Rafał29 » czw sty 19, 2006 21:14

tak podejrzewam że to może być to czy jest jakiś sposób na sprawdzenie krokowca
tak naprzykład jakimś przyżądem
pozdrawiam i z góry dzięki thx
jeszcze nadmieniam nie wiem czy to ma związek z problemem ale jak wdojeżdżam do skrzyżowania i wysprzęglam to obroty na chwile spadają poniżej wartości jaką utrzymują na biegu jałowym kiedy stoję i dodam gazu nie ma tego problemu obroty idealnie po dodaniu gazu spadają na osiemset wedłóg obrotomieża w samochodzie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 425 gości