Huk w kabinie przy "setce" - nie łożyska Passat'91

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » śr sty 18, 2006 09:19

spox ;)



Awatar użytkownika
Amanda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: pn gru 06, 2004 13:03
Lokalizacja: Płd. wlkp
Kontakt:

Post autor: Amanda » śr sty 18, 2006 11:25

BruceLee30 pisze:jezeli miales nowy lacznik to go nie wymieniaj ! poprostu rozkrec wydech na laczeniacz przeczysc poskladaj na nowo przykrecajac calos rownomiernie nie jedna obejme na MAX poznie 2 ga tylko po troche kazda !
jezeli nie masz wypalonych tlumikow w srodku bo to tez jest prawdopodobne ! powinno pomoc
Rozkręcałem i skręcałem chyba z 5 razy bez zmain - jak sie trzęsło tak się trzęsie :zakrecony: .
Co do środkowego to faktycznie może być w "nienajlepszym" stanie (ale dziur póki co nie ma - chyba oryginal - 230kkm, trochę wg mnie "ciężkawy")


był Passat B3 Variant GT 1.8/ABS 1992 + LPG/Zavoli/BingoM
jest Audi A6 C5 2.4+LPG

BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » śr sty 18, 2006 15:31

jezeli to org. to nie patrz na to ze ladnie wyglada, wyjmij i sprawdz czy w srodku nie jest zatkany ew wypalony jezeli jest wypalony to w srodku moze cos wpadac w rezonanans i stad te wibro ja zdemontowalem i umylem karcherem goroaca woda, narazie nic mi juz nie halasuje jednak tlumow nie powinno sie myc



barca90
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob lis 26, 2005 11:46
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: barca90 » śr sty 18, 2006 17:25

esterbeek pisze:Urwana przednia poduszka pod silnikiem. A ja tak jedze a silnik sobie podskakuje
A na postoju trzęsie Ci kierownicą? Bo u mnie też przy 100 km/h jest też bardzo głośno nie mówiąc już o 120 km/h. I na postoju trzęsie mi kierownicą to chyba poducha któraś poszła nie?



Awatar użytkownika
esterbeek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 05, 2005 00:07
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: esterbeek » śr sty 25, 2006 22:47

Mi na postouje nie trzęsło kierownicą. Ale spróbuje zaciągnąć ręczny wbić jedynke i szybko popuszczać sprzęgło i wcisnać spowrotem słychać taki charakterystyczy trzask. A co do postoju to na wolnyc obrotach ewidentnie pzenosi rezonans. to wszystko torche drga. pozdro :helm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości