cos mi puka z tylu w zwieszeniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

cos mi puka z tylu w zwieszeniu

Post autor: Karcz3 » czw cze 04, 2009 21:53

ostatnio cos mi zaczelo pukac w tylnym kole pojechalem do mechanika caly dzien szukal i znalazl ze to na wachaczu tuleja puka. nie dawno wymienialem je i on stwierdzil ze ama tuleja jest ok gumo nie wybita tyle ze sama tuleja jakby miala luz w wachaczu. mechanik wpadl na pomysl zeby migomaten lekko przyspawac ta tulejke do wachacza no i 3 miesiace bylo ok ale wiadomo ze te chewty puszcza pod wplywem drgan podczas jazdy. zastanawiam sie co z tym teraz zrobic czy dalej przypawac i mniec na 3 miesiace spokoj czy wymienic tuleje czy moze caly wachacz???????????


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw cze 04, 2009 21:57

w tyle masz tuleje belki skrętnej (niby 2 wahacze połączone na stałe z belką, można tak to nazwać), typowy wahacz jest z przodu. trzeba obejrzeć gniazda tej tulei, ktoś zdolny nie mogąc wyjać starych tulei mogł tam coś skichać, wtedy wymiana całości.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » czw cze 04, 2009 22:00

no tak ja tam to nazwalem wachaczem bo nie znam sie tak fachowo ale masz racje mozliwe ze gniazda moga byc wyrobione i wtedy tuleja jest luzna


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości