Centralny zamek - dziwny objaw

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Centralny zamek - dziwny objaw

Post autor: RALFI » czw cze 04, 2009 09:22

Witam

Mam problem z centralnym,mianowicie niby wszystko działa prawidłowo ale jak zamykam się od środka (czyli w czasie jazdy, włączony zapołon) wszystkie drzwi i klapa zamykają się a kołek od moich drzwi zamknie się i wyskakuje. Muszę ręcznie domykać swoje drzwi wciskając ręką - tak nie było a teraz coś się poprzestawiało.

Prośba o info co z tym zrobić? czy to kwestia zamka, centralki czy może powiązanego alarmu (nie fabryczny)
Pozdr
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 14:52 przez RALFI, łącznie zmieniany 4 razy.



zikr6
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 20:52
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: zikr6 » czw cze 04, 2009 13:10

A dioda przy ryglu miga jeżeli zamkniesz pilotem?Bo jeżeli nie albo za drugim lub trzecim razem to uszkodzenie mikrostyku lub luty w zamku.Poszukaj w FAQ o mikrostyku.



Awatar użytkownika
adpap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 318
Rejestracja: sob paź 25, 2008 20:29
Lokalizacja: Sztum

Post autor: adpap » czw cze 04, 2009 13:11

u mnie jest to samo i obstawiam zimne luty, kiedys wyjme zamek to go przelutuje

szukaj pod haslem mikrostyku zamka, sa juz tysiace opisow co robic...



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Post autor: RALFI » czw cze 04, 2009 13:40

Dioda po zamknięciu miga z pilota i kluczyka samochód zamykam prawidłowo nic się nie dzieje - problem jest tylko jak od środka chcę zamknąć się w czasie np jazdy na włączonym zapłonie wtedy nie miga dioda bo nie musi (chyba) ale drzwi kierowcy otwierają się (rygielek wyskakuje do góry po zamknięciu)



Awatar użytkownika
gregoryb1
vel Młody
vel Młody
Posty: 327
Rejestracja: pt sty 16, 2009 12:43
Lokalizacja: Kościerzyna, pomorskie, GKS....
Kontakt:

Post autor: gregoryb1 » czw cze 04, 2009 13:42

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=122053
troche jest do przeczytania ale napewno o to chodzi :bigok:



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

Post autor: RALFI » ndz lip 19, 2009 14:53

Panowie, nie wytrzymałem i kupiłem używany zamek (wymieniłem) - problem pozostał jedyne co się poprawiło to światełko w drzwiach kierowcy śweci za każdym razem ale jak jade w upał to potrafi sam się centralny zamknąć i otworzyć w czasie jazdy (jak chłodno problemu nie ma).
Nie wiem czy dobrze myśle, albo kupiłem uszkodzony zamek albo nie w tych drzwiach problem - prośba o porady.
Ostatnio zmieniony ndz lip 19, 2009 14:57 przez RALFI, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 320 gości