jak zalozyc magnetyzer do VW Golf3 1.8L ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wara99

Post autor: wara99 » pn sty 09, 2006 23:17

napisalem ci jak zalozyc !! a ty cvhyba zalozyles na przewodzie powrotnym czyli zle!!!!! strzalka w kierunku wtrysku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » wt sty 10, 2006 00:59

Nie ważne gdzie go założy. Może nawet na linke od gazu albo wężyk do spryskiwaczy, efekt i tak będzie zawsze ten sam :goof:


=-Pinhead-=

zbycho
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 120
Rejestracja: czw lis 24, 2005 11:43
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: zbycho » wt sty 17, 2006 19:18

Witam!!! zamontowałes niepoprawnie , muszą być na przewodzie doprowadzającym paliwo a nie zwrotnym, czyli strzałka do wtrysku. Sam mam i montowałem według instrukcji POZDRAWIAM!!!
A jeśli chodzi o ich działanie to .... cos tam dają, ale do zachwalanej opini i osiągów to im daleko!!!


VW jest Bogiem, GLOF nałogiem, PRĘDKOŚĆ zabawą, a SZCZĘŚCIE podstawą!!!
[ bo inaczej to srogie mandaty czekają ;) ]

vaclavo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: pn gru 12, 2005 18:07
Lokalizacja: Tarnowskie Góry (Boruszowice)
Kontakt:

Post autor: vaclavo » śr sty 18, 2006 00:26

Pinhead pisze:Nie ważne gdzie go założy. Może nawet na linke od gazu albo wężyk do spryskiwaczy, efekt i tak będzie zawsze ten sam :goof:
Dokładnie zgadzam sie z kolegą :pub: Magnetyzery to szajs totalny (przynajmniej te z allegro za 60zł) a tym którzy je kupili i zachwalają tak bardzo to się tylko wydaje że jest lepiej!! To tylko tak ładnie wygląda na obrazku, poza tym jakby magnetyzery coś dawały byłyby montowane seryjnie..... także jak kolega wyżej napisał możesz założyć go na przewody od spryskiwaczy - prawda boli POZDRO :bigok:


Był Golf MK3, było Polo 6N, a teraz mam Lwa :)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości