Tarcze Brembo + klocki Ferodo???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » wt sty 17, 2006 17:24

sluchaj , osób które maja struminice zamist kata jest mnóstwo, tylko ze przeważnie nikt nie shamował auta żeby zbadać efekty, a wiadomo ze każdy chwali co ma, wiec nie ma sie co spodziewac ze ktos powie ze wyrzucił kase w błoto.....
Na pewno nic nie da wstawienie strumienicy "na pałe" czyli bez liczenia, to nie jest takie proste ze wydech to tylko rurka która ma wyrzuca spaliny za autem zeby nie smierdzialo, graja tu role rozne zjawiska

Aha jeszcze ci cos powiem, przewaznie Ci ktorzy mówia ze odczuli znaczna poprawę osiągów po wycieiu kata, mieli bardzo stary, zużyty i zapchany katalizator i żadna poprawa osiągów nie nastąpiła, jedynie powrót do dawncyh osiagów co najwyzej.....

Kolejnym argumentem przeciwko strumiency jest ze to tylko w naszym piknym kraju to stosują (polski tuning) oraz to ze w polskich rajdach tego nie stosują...ciekawe czemu....dobra ja mam dosc strumienic na kolejny miesiac,
Jeszcze raz zaproponuje ci opcje "szukaj" i to nie koniecznie na naszym forum, bo tu średnio raz na tydzien ktos nowy pyta o strumience i niczego sensowego sie raczej nie dowiesz bo wszyscy cvo cos wiedza maja dosc pisania o tym....3m sie

[ Dodano: Wto Sty 17, 2006 16:29 ]
tu masz troszke teorii pod nagłowkiem "Układ wydechowy"

http://www.chojnacki.com.pl/filozofia.php



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » wt sty 17, 2006 18:38

Dzieki za pomoc! A jak sprawdzic czy mam zapchany katalizator? Widac ze nie byl wymieniany od nowosci, a mam 216tys. przebiegu. Moze mi zamulac golfiacza jesli jest zapchany, ale moze jest przedmuchany, wiec wtedy nie powinien. Nie chcialbym na darmo wywalac go...

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 9:10 am ]
Na http://www.hamulce.net/ najbardziej polecali mi zwykle gladkie tarcze brembo + klocki ferodo premier, czyli podobnie jak wielu z Was. Ceny u nich sa takie: komplet tarcz 100zl, klocki 80zl. Dobre ceny, czy wysokie? Brac u nich, czy gdzies znajde tansze?

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 10:17 am ]
A wiec pytalem sie u siebie w Auto Partnerze i tarcze brembo kosztuja niecale 90zl za komplet, a klocki ferodo tez podobnie. W kazdym razie jedno i drugie na zamowienie, bo nie ma na sklepie tych firm. Gosc ze sklepu z kolei odradzal mi to rozwiazanie. Mowil, ze zwykle bembo, nie do sportu to sa cienkie i ze duzo lepszym rozwiazaniem byly by np. tarcze Zimmermana + jakies angielskie klocki. Cenowo mnie wyjdzie podobnie. Nie wiem juz kogos sluchac, jestem zdezorientowany :-)

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 11:37 am ]
Jeszcze sie dowiedzialem, ze ATE nie ma wlasnej fabryki klockow, kupuje material u innych i konfekcjonuje, a zwykle tarcze brembo czesto wracaly do sklepu z reklamacja. Nie wiem wiec czy sciagac brembo + ferodo premier, czy kupic np. te Zimmermany?

[ Dodano: Wto Sty 24, 2006 10:53 pm ]
Dlatego, ze przyznalem juz wszystkim ktorzy pomogli punkty to nikt sie nie wypowie?


STOP dziurom na drogach!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 368 gości