problem z bezpiecznikiem pompy paliwa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mag84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 20, 2009 20:58
Lokalizacja: Lublin

problem z bezpiecznikiem pompy paliwa

Post autor: Mag84 » sob maja 30, 2009 00:25

Czy ktoś z was drodzy forumowicze spotkał się z paleniem bezpiecznika pompy paliwa !!

Auto, czekając na skrzynię, stało sobie 2 tyg. :grrr:

Dzis skrzynia założona, odpalam - pompa zaskakuje na 1-2 sec. i cisza :) Patrze - przepalony bezpiecznik !!! Zakładam drugi, to samo :)

Spojrzenie w silnik - przyczepiłem mase której "coś" się stało w trakcie montowania skrzyni !!

POdczepiłem mase, założyłem bezpiecznik - pompa działa, radość duza ale na 10 min, bo po wyłączeniu auta i odpaleniu znow spalił się bezpiecznik !!

Czy masa wpływa w jakiś sposob na bezpiecznik pompy paliwa ??

Czy ktoś miał juz taki problem i uporał się z nim lub wie co mam zrobic by było ok ??

POzdrawiam i z góry dzieki za pomoc !!! :bajer:



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob maja 30, 2009 06:18

Trochę mało informacji. Al;e poświęć jeszcze jakiś bezpiecznik i zrób taki test, czy pali sie gdy odłączysz pompę z wtyczki pod pokrywką w bagaźniku,
Poza tym gdybyś napisał jak powinieneś zgodnie z regulaminem jaki to typ silnika, to spojrzelibyśmy na schematy i zobaczyli co jest jeszcze pod tym bezpiecznikiem podpięte, bo nie tylko sama pompa. Może być grzałka od sondy lambda, wtryskiwacz (to i to lub jedna z tych rzeczy zależnie od silnika)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości