Jak polaczyc alarm i dokupiony pilot

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt maja 29, 2009 21:26

No widzisz oto jest pytanie, ale raczej nie, nie wyykorzystujesz schamtów podpisanych "sterowanie zamkiem pneumatycznym" tylko sterowanie plusami. Mimo że masz zamek pneumatyczny. Ale na 100 procent nie wiem, lepszego opisu w tekście niema?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

jarkob
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt paź 31, 2008 21:32
Lokalizacja: krosno/kraków

Post autor: jarkob » pt maja 29, 2009 21:37

niestety nie ma :/ Wydaje mi się że trzeba to połączyć chodź pewności nie mam. W instrukcji jest to zaczęte od wytłuszczonego tekstu więc powinno to być dodatkowa czynność oprócz zmiany połączeń. Centralka jest firmy CYLKOP. Dokładnie ta: http://www.moto.allegro.pl/item63844020 ... skoda.html

Jak ktoś miał już doświadczenia z czymś takim to proszę o pomoc.

Czym łączycie kable? Jakimś konektorem czy ściągacie izolacje kabla, podpinacie kabel i ilozujecie?
Ostatnio zmieniony sob maja 30, 2009 00:06 przez jarkob, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » ndz cze 28, 2009 15:58

odświerzam temat
nawet gdy mamy zamek pneumatyczny wpinając się przy skrzynce w słupku od kierowcy
wykozystujemy sterowanie z zamka kierowcy czyli ustawiamy w alarmie opcje otwierania zamków na 1s to wystarczy
Przerabiam ten temat u siebie


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 515 gości