centralny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mackoLja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt maja 01, 2009 20:50
Lokalizacja: janów lubelski

centralny

Post autor: mackoLja » pt maja 29, 2009 00:35

Witam ma pytanko odnośnie pompki centralnego zamka, czy może orientuje się ktoś jaka może być przyczyna tego ze do pompki hydraulicznej zamocowanej w standardowym miejscu w bagażniku mojego golfika 3, dostaje się wilgoć??? w przeciągu dwóch lat spaliły mi się już 3 pompki, nie wiem jakim cudem dostaje się tam wilgoć do środka i skąd ??? bo to będzie na pewno przyczyna , ściągnąłem dekielek i widać po stykach ze są zaśniedziałe jakieś. no chyba ze to nie jest tego wina , może to wina jakichś kabli,,,z góry dzięki za pomoc


mackoLja

Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pt maja 29, 2009 02:03

Cieknąca uszczelka lampy - stały problem z paleniem się wtyczek przy wkładkach lamp > choinka na światłach > lekko paląca się kontrolka od przeciwmgłowych > no i na koniec upalenie centralki !
Norma w goferku 3. Pomaga zmiana uszczelek albo zakręcenie tylnich lamp na tą uszczelkę - tylko z siliconem ponakładanym. Uwaga żeby nie pozrywać śrub od lampy - delikatne dziadostwo.
Ostatnio zmieniony pt maja 29, 2009 02:04 przez fleshu, łącznie zmieniany 1 raz.



wojtas3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 20:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: wojtas3 » pt maja 29, 2009 08:24

Mój gofer zanim go kupiłem otrzymał chyba lekkiego strzała w lampę (oczywiście - odkryłem to później) i to było przyczyną nieszczelności - mocowania (czyli ta blacha z otworami na śruby) byłą różnie powyginana. Wyprostowałem to trochę (ręcznie - stosunkowo miękka blacha) a następnie dopasowałem otwory (rozwierciłem) tak, żeby lampa przylegała równo. Ja to zrobiłem, gdy mi padła pompka po raz pierwszy:) Nie czekałem na drugą okazję;)) Polecam:)) Albo silikon i wszystko uszczelniać od środka:)) Spotkałem się też z wersją, że na łączeniu blachy zrobiła się dziurka... Generalnie to...ze światłem siadasz do bagażnika, a druga osoba leje wodę...patrzysz gdzie cieknie, zalepiasz, zaklejasz albo nie wiem co jeszcze "za..." - w każdym razie naprawiasz :))
Ostatnio zmieniony pt maja 29, 2009 08:27 przez wojtas3, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 427 gości