doradzcie czy warto te lampy kupić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

doradzcie czy warto te lampy kupić

Post autor: dnadna » śr maja 27, 2009 23:18

wiem że dużo o tym temacie było na forum ale
akurat nie znalazłem o tego typu soczewkach nic ( albo przeoczyłem )
jak to świeci może ktoś ma identyczne ?

czy można założyć xenony do tych soczewek ? wiem że to niedozwolone itd itp ...
ale gdyby normalne świeciły kiepsko to bym się skusił tylko czy to coś da ?

z góry mówię ze nie przeznacze więcej kasy na lamki tak ze nie proponujcie innych .max 500
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony śr maja 27, 2009 23:19 przez dnadna, łącznie zmieniany 1 raz.



damiano_mo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 287
Rejestracja: pt maja 23, 2008 19:08
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Post autor: damiano_mo » śr maja 27, 2009 23:41

lampy wg mnie kicha. plastikowy klosz czołowy szybko się rysuje i pęka od kamyczków. nie świeci równomiernie tylko takimi plackami w niektórych miejscach. xenon założysz ale są rożne historie na temat xenonu w lampach z plastikowym kloszem...niektórzy twierdza ze się topi. kup lepiej helli ala mk3 lub projektory helli w używce lub nowe firmy TYC i "będziesz Pan zadowolony"


fuck air ride

dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

Post autor: dnadna » śr maja 27, 2009 23:44

rozumiem mówisz że chciwy traci podwójnie ... przemyślę to ...
czytając całe forum jestem jeszcze bardziej głupi niż byłem i nic już nie wiem ....

doradzcie jakieś w miarę soczewki z allegro bo myslalem w przyszłosci o xenonach
Ostatnio zmieniony czw maja 28, 2009 00:32 przez dnadna, łącznie zmieniany 4 razy.



Awatar użytkownika
carrion
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: wt sie 28, 2007 19:40
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Post autor: carrion » czw maja 28, 2009 12:43

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... ight=lampy

Może ten temat nieco Ci ułatwi wybór.



Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » czw maja 28, 2009 21:13

damiano_mo pisze:lampy wg mnie kicha. plastikowy klosz czołowy szybko się rysuje i pęka od kamyczków. nie świeci równomiernie tylko takimi plackami w niektórych miejscach. xenon założysz ale są rożne historie na temat xenonu w lampach z plastikowym kloszem...niektórzy twierdza ze się topi. kup lepiej helli ala mk3 lub projektory helli w używce lub nowe firmy TYC i "będziesz Pan zadowolony"
Taaa jest - posłuchaj kolegi całkowicie się zgadzam z przedmówcą. Pozdr. Szkło to szkło. :bigok:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

brynol
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 949
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 22:45
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Post autor: brynol » czw maja 28, 2009 21:38

odpusc sobie te lampy... ja je mam i zaluje strasznie


[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/313741.html][img]http://images.spritmonitor.de/313741.png[/img][/url]

Mój Mk3 :P
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246130

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » czw maja 28, 2009 22:35

co do szkła to jestem innego zdania, jest on plastikowy, ale dodam ze kumpel ma skode fabie i tam tez sa klosze plastikowe i przypuszczam ze jest sporo aut z takimi kloszami ..



vwgolf fan
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 12:49
Lokalizacja: zgorzelec

Post autor: vwgolf fan » czw maja 28, 2009 22:58

nawet nie myśl o tym tandetnym czyms ;) zakładaj hella a'la mk4 - na prawde ładnie swiecą. Uzywanie kupisz juz za ponad 300 zł a nowe za 500 z groszami



Awatar użytkownika
kasmi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt lip 29, 2008 16:37
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: kasmi » czw maja 28, 2009 23:02

Zgadzam się z vwgolf fan, Cena nie dużo większa a świecą o niebo lepiej. I jakość zdecydowanie lepsza.


[img]http://images39.fotosik.pl/87/2626b9e2452cdcc6med.jpg[/img]

dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

Post autor: dnadna » pt maja 29, 2009 22:58

vwgolf fan pisze: zakładaj hella a'la mk4 - ........... nowe za 500 z groszami

ok . chodzi o te ?

http://allegro.pl/item648792498_golf_ii ... hella.html
Ostatnio zmieniony pt maja 29, 2009 23:02 przez dnadna, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pt maja 29, 2009 23:05

http://www.mapet-tuning.com/sklep/golf- ... -2314.html

Nówki u Mapeta. Auto na zdjęciach...moje :-)

Polecam lampki, bo mam założone u siebie i widzę co robią na drodze. Kupiłem też kolejne do modzenia i dokładnie to samo.
Gorsze od projektorów bo nie mają soczewki, ale w porównaniu z niższym przedziałem cenowym...niebo a ziemia.



LordOmen
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: sob cze 16, 2007 08:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: LordOmen » sob maja 30, 2009 11:27

lasot pisze:
damiano_mo pisze:lampy wg mnie kicha. plastikowy klosz czołowy szybko się rysuje i pęka od kamyczków. nie świeci równomiernie tylko takimi plackami w niektórych miejscach. xenon założysz ale są rożne historie na temat xenonu w lampach z plastikowym kloszem...niektórzy twierdza ze się topi. kup lepiej helli ala mk3 lub projektory helli w używce lub nowe firmy TYC i "będziesz Pan zadowolony"
Taaa jest - posłuchaj kolegi całkowicie się zgadzam z przedmówcą. Pozdr. Szkło to szkło. :bigok:
"szkło to szkło"- Panowie mam sonarki u siebie. Dwa razy w miesiącu gonię na leczenie do Warszawy (z BB ok. 340km). Nie wydaje mi się,że szkło jakoś specjalnie lepsze jest pod względem trwałości bo ori lampę H4 (Hella) rozwalił kamyk spod Tira bez problemu.Szyba przednia też jest szklana a jak dostała kamieniem wielkości paznokcia małego palca to też pękła. Co do świecenia to soczewka daje radę.Napewno lepsza niz stare i wyświecone ori lampy (obojętne czy H4 czy 2xH1).Stanowczo nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że świecą plackami (wręcz przeciwnie soczewka świeci punktowo). Porównywanie sonara za powiedzmy 350-400zł z Hella Projektor za 700zł to lekka przesada bo to jak porównanie Mk3 z Mk5. Poza tym rysowania szkła w sonarze uniknąć można przez mycie ich tylko na mokro a nie pospieszne wycieranie szmatą z bagażnika na sucho jak to większość ludzi robi. Ksenonu nie mam bo nie chcę się narazić na miśków więc nie wypowiadam się na ten temat (no może poza tym co przeczytałem od kumatych ludzi tutaj co mają i mówią że ksenon nie ma prawa wypalić plastikowego szkła bo ma bodajze 35W a nie jak ori żarówka 55W). Polecam te lampy chyba że ma się nieograniczony budżet to wtedy szukać Projektora ale nowego i Hella żeby później nie było że coś jest klejone,upalone a TYC nie świeci jak powinien (a to też opinia wielu użytkowników tego forum) :) Pozdrawiam



dnadna
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 13:07
Lokalizacja: lodz

Post autor: dnadna » czw cze 04, 2009 15:26

więc mam ostatni mały dylemat ...
albo te od mapeta
albo te helli :http://allegro.pl/item648792498_golf_ii ... hella.html

szczerze to wydaje mi się ze hella to najlepszy wybór ale sam nie wiem ...
Ostatnio zmieniony czw cze 04, 2009 19:52 przez dnadna, łącznie zmieniany 1 raz.



lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » pt lip 03, 2009 23:26

kupisz te helli to tak szybko je pogonisz jak kupisz :p bo bedziesz szukal soczewki :p
i wiem co mowie !
Ostatnio zmieniony pt lip 03, 2009 23:27 przez lambert86, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 461 gości