Czy to moze byc przyczyna

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
3ECI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 12, 2005 13:18
Lokalizacja: Łódż
Kontakt:

Czy to moze byc przyczyna

Post autor: 3ECI » ndz sty 15, 2006 23:32

Mialem problem z Moim KR-em (1.8 GTI 16V mkII), strzelal cholernik w kolektor dolotowy, myslalem, ze cos z inst. gazowa, sprawdzona, wszystko ok, elektryka, sprawdzona, wsio ok, mowie, moze pierscien na tloku ktoryms walnał, trzymaja, mysle, uszczelka pod glowica przestrzelona, byla cala, zdjalem glowice, sprawdzilem na wszelki jeszce raz pierscienie (zalalem ropa) ropa stoi na tym samym poziomie od 4 dni), chcialem sprawdzic zawory i podobny sposob i okazalo sie, ze ze na dwoch srodkowych cylindrach ropa spierdzielila, wniosek, ktores zawory nie trzymaja. Musze zawiesc ta glowice do sprawdzenia profesjonalnego. Jednak pytam tak: Czy to moglo byc przyczyna ze strzelal w kolektor dolotowy, o dziwo na gazie, na benzynce nie chcial chodzic za bardzo troszke sie dlawil, brak reakcji na jaka kolwiek regulacje na benzynce??
I czy jest mozliwosc, ze glowica pekla i dlatego byl taki objaw?? Moze ktos mial podobne problemy i po prostu zna rozwiazanie.............
Prosze o pomoc..........chcialbym pojezdzic a nie moge :-(


GTI 16V 6300 Rpm.........................THE LIFE BEGINS

greg

Post autor: greg » ndz sty 15, 2006 23:35

sam sobie odpowiedziałeś - zawory lub głowica - ale na pewno na połączeniu i tego i tego.



Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » ndz sty 15, 2006 23:49

A ja mam głowicę :food:



Awatar użytkownika
3ECI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 12, 2005 13:18
Lokalizacja: Łódż
Kontakt:

Post autor: 3ECI » ndz sty 15, 2006 23:51

sprawna, za ile??


GTI 16V 6300 Rpm.........................THE LIFE BEGINS

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » pn sty 16, 2006 11:46

Sprawna była na bank bo dla siebie ją robiłem i latała do wypadku.Za ile to coś zaproponuj anuż się skusimy.



Awatar użytkownika
3ECI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: sob lut 12, 2005 13:18
Lokalizacja: Łódż
Kontakt:

Post autor: 3ECI » czw sty 19, 2006 00:07

kwestia mnie ciekawi bo ja tez mam glowice druga, jest dolaczona do drugiego KR-a ktorego posiadam, zastanawia mnie tylko stan waszej bo jesli jest lepsza to czemu nie, musze sie tylko dowiedziec ile kosztowac bedzie planowanko glowicy i tyle, bo uszczelka to wiem 100zeta okolo, wiec pozostaje pytanie ile krzykna spece od glowic :)


GTI 16V 6300 Rpm.........................THE LIFE BEGINS

Tomasz Żaguń
Forum Master
Forum Master
Posty: 1550
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 22:53
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Tomasz Żaguń » czw sty 19, 2006 00:16

U nas planują za 70-100



Awatar użytkownika
CYBER
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 23:00
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: CYBER » czw sty 19, 2006 03:17

przy okazji zerknij na stan kabelkow HV i swiec. dobra iskra bez choinki przy LPG jest wymogiem. do gazu nie ma sensu szlifowac gniazd zaworowych na 3 czy 5 katow. najwazniejsze przy ciaglej eksploatacji na gazie to mozliwie duza powierzchnia przylegania. niestety. cos za cos

pozdrawiam
Marek


Pozdrawiam!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 363 gości