wymiana postojowek- rzecz prosta?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

noomercy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 27, 2009 23:59
Lokalizacja: w-wo

wymiana postojowek- rzecz prosta?

Post autor: noomercy » pn maja 25, 2009 17:37

witam, dostalem postojowki piekne niebieskie :D :okej: tylko jest problem, sa to saame zarowki z drucikami ala diody i nie ma tego aluminium aby umiescic ja w miejscu postojowych..
wiecie moze czy to sie jakos wymienia czy kupuje sie jakies wsadki" czy po prostu te zarowki nie sa DLA mk2 pzdr



Awatar użytkownika
chudi01
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: sob sty 19, 2008 13:32
Lokalizacja: Przemyśl okolice

Post autor: chudi01 » pn maja 25, 2009 18:02

to zrób sobie podstawki ( wlutuj w nie te żarówki ) z przepalonej oryginalnej żarówki postojowej - a tak poza tym to musisz się liczyć z tym że tobie ten kolorek postojówek się podoba a policji nie więc dowodzik do zabrania



noomercy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: wt sty 27, 2009 23:59
Lokalizacja: w-wo

Post autor: noomercy » pn maja 25, 2009 22:25

ok thanks,myslisz ze mogliby sie przyczepic? w koncu swiatlo zmiesza sie z swiatlami mijania i moze nie bedzie tak zle :grin: w kazdym badz razie musze je sprawdzic



Bartek 89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn maja 18, 2009 10:12
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: Bartek 89 » wt maja 26, 2009 10:22

I ja mam problemm z postojówkami-nie świecą-żarówki mam nowe elegancko podłączone jest wsztstko i nie kosi..?????
Co sie może dziać..???
A i jeszcze jedno nie mogłem znajść tematu w którym mógłbym opisać problem-kupiłem i zmieniłem lampy na cleary i jedna(dokładnie prawa)paruje!!!!
Jak temu zapobiec...????
Z góry dziękuje za pomoc :grin:
POZDRO ZE ŚWiĘTOKRZYSKIEGO :grin:


I zesłał BÓG Borewicza na ziemie by siał zamęt,strach i zniszczenie...:D!!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt maja 26, 2009 11:35

Bartek 89 pisze:Jak temu zapobiec...????
musisz dojść gdzie jest lampa nieszczelna. Zwykle na łączeniu szkła lamy z plastykiem (mozna okleić dodatkowo silikonem), albo gdziekolwiek z tyłu na łaczeniach i wejściach kabli do lampy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości