czy to popychacze?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pendzel_3
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 194
Rejestracja: pn wrz 15, 2008 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

czy to popychacze?

Post autor: pendzel_3 » pn maja 25, 2009 14:16

Witam, mam problem z zaworami w AAM, od jakiegoś czasu coraz bardziej je słychać, podczas mocniejszego depnięcia na gaz z niskich obrotów, oraz co raczej normalne na zimnym silniku...

Znajomy doradził mi przyśpieszyć lekko zapłon co zrobiłem ale nie pomogło to zbytnio, i spowodowało ze auto na zimnym silniku na beznynie mi "wali" w kolektor,
wiec obstawiam popychacze, i teraz pytanie...

Słyszałem ze wymiana popychaczy i uszczelek może spowodować skok ciśnienia i nawet uszkodzenie pierścieni.. i o ile klekot zaworów nie jest zbyt uciążliwy to lepiej sobie dać z tym spokój... co radzicie?

dodam odrazu ze poziom oleju jest prawidłowy.
za wszystkie sugestie z góry thx


Co to jest żona i teściowa w samochodzie?
Zestaw głośnomówiący!

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn maja 25, 2009 14:54

pendzel_3 pisze:Słyszałem ze wymiana popychaczy i uszczelek może spowodować skok ciśnienia i nawet uszkodzenie pierścieni..
to jest bajka. Daj posłuchać komuś kumatemu silnik, bo może to nie popychacze tylko odpukać panewki


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 377 gości