silnik 2E szaleją obroty i nie reaguje pedał gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kubazak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: wt lis 08, 2005 12:10
Lokalizacja: kalisz
Kontakt:

Post autor: kubazak » ndz sty 15, 2006 21:34

najpierw podłącz go do vaga


Zamienie seryjne zawieszenie Gti Edition na sportowe

Awatar użytkownika
fuks
GTi Edition
GTi Edition
Posty: 248
Rejestracja: pt lis 12, 2004 21:39
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: fuks » pn sty 16, 2006 18:27

ooo widze ze nie tylko ja mam taki problem. Wlasnie gdy podjezdzam do swiatel powolutku i wcisne sprzeglo to potrafi zgasnac.. Albo czasem jest tak ze jak rozgrzeje sie i zgasze silnik i chce znow odpalic to bez dodawania gazu niestety nie da rady :( Dodam gazu to git, ale przez chwile obroty faluja miedzy 300 a 1300 :/ no i po chwili normuje sie i jest na 800. Dzis podjechalem na stacje LPG, wyjeli ten silniczek "krokowy" popatrzyli mowia ze to niby przez to bo zobaczyli tam troszke syfu, nieco go przedmuchali czyms tam potraktowali wsadzili no i o dziwo jest narazie okej.. wlasnie jade na miasto troszke go rozgrzac i przetestowac. A zaczelo to sie wszystko od zalozenia instalacji LPG :/ Powiedzieli mi jeszcze na stacji ze jak to nie pomoze to zmienia reduktor od LPG.

pozdrawiam :pub:

[ Dodano: Pon Sty 16, 2006 6:03 pm ]
no i wrocilem :d po 30 min jazdy silniczek nabral temp. 90 stopni :D Co zauwazylem. Do podjezdzania do swiatel nadal obroty spadaja mi tak do 400-500... ale nie gasnie :) Gdy zgasze cieply silnik i znow odpale, odpala rowno i przyjemnie :) Dodam to ze jeszcze nie wyczyscilem dokladnie "krokowego" :) Mysle ze usterka tkwi w tym "bajpasie" :P
pozdrawiam

[ Dodano: Pon Sty 23, 2006 9:37 pm ]
NO i zrobilem!!!!!!! A co bylo zle ?????????? A zle byl ustawiony rozrzad i wszystko pierd*** !! Byl przesuniety o jeden zabek! Teraz gdy zrobilem silniczek pracuje rowniotko, nie gasnie, odpala jak rakieta a i kopa takiego teraz ma ze uuuu :d na niskich obrotach kreci sie jak szalony Dopiero czuje ze mam GTi !! HURA!!!!!!!!!!!!!
pozdro :pub:


[img]http://img407.imageshack.us/img407/351/gtifu1.jpg[/img]
48% mlodziezy jest szczesliwa, reszta nie ma na narkotyki

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 347 gości