[MK3] Dziwne zachowanie po tygodniowym postoju

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dinus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 06, 2005 23:34
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

[MK3] Dziwne zachowanie po tygodniowym postoju

Post autor: dinus » ndz sty 15, 2006 10:40

Czesc,

Wczoraj minal rowno tydzien jak moje autko stalo pod blokiem. Dziecko chore i ktos musial z nim zostac. Przed tym postoje autko sprawowalo sie bez zarzutu.
Wczoraj kiedy odpalilem auto i ujechalem jakis 2km dziwnie zaczal sie trzesc tyl samochodu, tak jak by jakis drgawek dostal :(. Dojechalem do miejsca gdzie zrobilem zakupu, trwalo to okolo 40 min. Samochod w tym czasie stal na parkingu podziemnym. W sklepie pomyslalem sobie ze pojade na jakis prosty kawalek drogi i zobacze reakcje samochodu. Po wyjsciu ze sklepu ruszylem. Przejechalem jakies 5 km i nic, tak jakby wszystko minelo.
Czy ktos z Was spotkal sie z podobnym zachowaniem samochodu, problemem? Co to moze byc? Czy powinienem zaczac sie martwic?

Pozdrawiam Wszystkich



Awatar użytkownika
adamo122
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: pn sty 17, 2005 15:51
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adamo122 » ndz sty 15, 2006 10:45

ja sie z takim czymś nie spotkałem
moze poprostu ci coś porządnie zamarzło a na parkingu podziemnym rozmroziło sie
zreszto kazde autko po dłuzszym postoju jeździ jakoś inaczej (tak sie przynajmniej nam wydaje) - nie twierdze oczywiście , ze to ci sie tylko wydawało :-) moze naprawde ci coś przymarzło



Rej
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob sty 14, 2006 11:58
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: Rej » ndz sty 15, 2006 10:50

witam. mógł zamarznąc amortyzator nie wiem w jakim masz stanie amory albo cos tak przymarzło ze jeden nie pracował i wtedy jest taki efekt trzesienia jak jeden chodzi a drógi nie a na parkingu poprostu Ci odmarzło.



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz sty 15, 2006 13:15

Niestety prawdopodobnie u Ciebie było mróz + plastiki = trzeszczenie, ważne że przeszło. Mnie też jak jest zimno czasami trzeszczy, ale czekam do wiosny, bo w zima jest w tym temacie malo miarodajnym okresem,


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

dinus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: czw paź 06, 2005 23:34
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: dinus » ndz sty 15, 2006 17:12

Adamtd pisze:Niestety prawdopodobnie u Ciebie było mróz + plastiki = trzeszczenie, ważne że przeszło. Mnie też jak jest zimno czasami trzeszczy, ale czekam do wiosny, bo w zima jest w tym temacie malo miarodajnym okresem,
To nie trzeszczenie, po ujechaniu 2 km dziwnie zaczął sie trząść tył samochodu, tak jak by jakiś drgawek dostał. :(



Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » ndz sty 15, 2006 17:17

Wsadź głowę pod auto i pooglądaj co tam widać, ale prawdopodobna jest wersja o przymarzniętym amortyzatorze...


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości