Czy rura wydechowa może być przyczyną wibracji na pedałach ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Lennox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: czw cze 23, 2005 19:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Post autor: Lennox » wt maja 19, 2009 16:59

Bardzo dziękuję za dobre rady :)
Tak jak sugerujesz zacznę od poduszek. Na czwartek ustawiłem się w jak się wydaje i mam nadzieje porządnym serwisie.
Zobaczymy co powiedzą :(



Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » śr maja 20, 2009 00:11

Mam nadzieje ,że dasz znać co i jak. Powodzenia


JaroW

Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » śr maja 20, 2009 03:02

z tego co wiem to w TDI nie ma linki sprzegla



Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » śr maja 20, 2009 23:51

Sorry racja, zapędziłem się i jak pisałem o tej lince, a wtedy właśnie przed momentem skończyłem naprawę alternatora w TD i podłączając akumulator miałem przed oczami linkę, która tam była . Moje niedopatrzenie.


JaroW

Lennox
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: czw cze 23, 2005 19:39
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Post autor: Lennox » czw maja 21, 2009 18:20

Tak więc najnowsze newsy są takie że byłem w 2 rożnych miejscach i powiedziano mi że mam założone jakieś trefne poduchy i tyle. Pojechałem tam gdzie zakładałem - awantura i zadyma taka że jeszcze czuję niesmak.
Tak czy siak panowie nie chcą uznać moich racji i chyba dla 300 PLN nie mam zamiaru po sądach biegać ale do UOKIK-u pisemko pójdzie żeby im za dobrze nie było.

Poduchy - trudno może jestem frajer ale wymienię raz jeszcze w innym miejscu ;((((((
Może to śmieszne ale jestem już na prawdę zmęczony tą sytuacją.

Jakby tego było mało serwis zakomunikował mi że chyba mam łożysko na sprzęgle do wymiany - rozpacz, znowu koszty. Tyle że ja nie widzę żadnych oznak tego :(
Masakra.
A za 2 miechy na wakacje mam jechać ;/

No bo tak na prawdę to chyba nic innego jak poduchy nie może powodować drgań na pedałach ?
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2009 20:04 przez Lennox, łącznie zmieniany 3 razy.



Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » czw maja 21, 2009 23:02

Cześć Lennox
Lennox pisze:Pojechałem tam gdzie zakładałem - awantura i zadyma taka że jeszcze czuję niesmak.
Jaki był tego powód i czy była, a jak tak to jaka różnica w zachowaniu się auta przed i po naprawie?
Lennox pisze:powiedziano mi że mam założone jakieś trefne poduchy i tyle
Na jakiej podstawie? Czyżby jakość poduszek oceniali po objawach jakie występują u Ciebie?
Lennox pisze:Może to śmieszne ale jestem już na prawdę zmęczony tą sytuacją.
To wcale nie jest śmieszne i wcale Ci się nie dziwie.
Lennox pisze: Jakby tego było mało serwis zakomunikował mi że chyba mam łożysko na sprzęgle do wymiany - rozpacoz, znowu koszty. Tyle że ja nie widzę żadnych oznak tego
A próbował Ci ktoś jakoś uzasadnić dla czego tak uważa, np. na podstawie jakich oznak uważa, że trzeba targać skrzynię?
Przy okazji, użyłem szukajki i znalazłem opinie na forum, że w AHU może występować dwumas (nie mam niestety możliwości potwierdzenia tego, możesz samemu spróbować) około rocznika 1997, a co gorsza istnieje możliwość, że poprzedni właściciel wpakował sobie z jakiegoś powodu sprzęgło dwumasowe. Poszukaj opisów jakie są objawy jego uszkodzenia i porównaj z tym co występuje u Ciebie. Wiem, że słowo dwumas źle się kojarzy jeśli chodzi o kasę i oby nic takiego jak awaria dwumasu nie przytrafiło się tobie. Generalnie zmierzam do tego abyś wraz z czyjąś pomocą przeanalizował wszystkie możliwe przyczyny tych wibracji, zanim ponownie zainwestujesz w poduszki. Powiem szczerze ,że pomysły mi się kończą, a tu w twoim temacie wsparcia niewiele.
Lennox pisze:A za 2 miechy na wakacje mam jechać
Spoko, to naprawdę kupa czasu


JaroW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 254 gości