Korozja

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dawgor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 11:23
Lokalizacja: Jastrzębia Zdrój
Kontakt:

Korozja

Post autor: dawgor » pn maja 18, 2009 20:27

Jestem tu nowy więc na początek chciałbym przywitac sie i pozdrowic wszystkich posiadaczy VW sam mam trojeczke i jestem bardzo zadowolony mam tylko mały problem mianowicie po zimie na przednich błotnikach wyskoczyła mi paskudna rdza i pecherze czy ktos z Was zna jakis fajny sposob zeby na trwale zlikwidować to paskudztwo byłbym wdzieczny za dobre rady



:okej: GOLF RUUULES



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pn maja 18, 2009 21:06

Chodzi ci kolego pewnie o ranty nadkoli, częć nadkola przy progu? Na stałe to raczej ciężko będzie, bo nic nie jest wieczne - a to norma że gofra 3 to boli. Można we własnym zakresie - szlifowanie + hammerite + namieszać trochę lakieru. Ale jak się nie znasz zbytnio to lakiernik zostaje. W golfiku III to jeszcze progi ładnie lubi brać rdza i klapa - na łączeniu z szybą. Ja w moim poprzednim golfiku to ratowałem się zabezpieczając to antyrdzewkami i konserwacją - po wszystkim kupiłem listwy na nadkola i nie było widać. Podpowiadam że to nadkole to jest element, który można ściągnąć - wszystko jest na śrubach(tak jest prościej wszystko dokładnie zrobić).



Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » pn maja 18, 2009 22:57

dawgor pisze:paskudna rdza i pecherze
prawdopodobni było szpachlowanie na rdzę. Boje sie, ze trzeba to wycinac , wstawiac nowa blache i od nowa malowac.



Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » wt maja 19, 2009 07:31



Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 229 gości