2E gaśnie, szarpie,

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

heros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 14, 2009 22:30
Lokalizacja: z domu

Post autor: heros » ndz maja 17, 2009 13:57

przestawię wałek bo wałek mi nie gra ze znakiem, ale skoro chodzi to może ktoś koło na niego założył źle,

czy pompa wody, to obojętnie w którą stronę będzie chodzić ?
bo miałem pompę klimy to pasek był na pompie ten sam co od wspomagania,

teraz mam założony pasek tak jak bez klimy, to pompa wody w drugą stronę chodzi może jakieś węże trzeba przełożyć lub pompa jest inna?



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Fahoo » ndz maja 17, 2009 14:53

heros,

dodaje schemat rozrządu
Obrazek
masz napinacz na tym pasku który goni pompe wody?
Ostatnio zmieniony ndz maja 17, 2009 15:39 przez Fahoo, łącznie zmieniany 3 razy.


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

heros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 14, 2009 22:30
Lokalizacja: z domu

Post autor: heros » ndz maja 17, 2009 16:31

mam napinacz, bo miałem kiedyś klime, a teraz jest pasek założony normalnie i sie zastanawiam czy czasami pompa wody w drugą stronę nie kręci sie niż potrzeba,

wkleił bym zdjęcie z eTECH-a ale nie wiem jak Printe-m nie chce sie mi

[ Dodano: 17 Maj 2009 16:33 ]
mam łape i alternator od wersji z klimą i tam jest napinacz, w tej łapie



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz maja 17, 2009 16:54

Pasek ma iść na około kółka pomy, czyli kręcić się w tą samą stronę co reszta rzeczy


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

heros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 14, 2009 22:30
Lokalizacja: z domu

Post autor: heros » pn maja 18, 2009 13:25

kupiłem listwe i lipa dalej dałem 150zł i niewiem czy pow 4 obr ba takie chwilowe zamulenie i niewiem czy to te wtryski, no ale na wolnych gaśnie tak jak gasł przerywa do 2tys ob na gazie też ale na wolnych na gazie ładnie chodzi, jade kupić kompa tylko że tam miał wtrysk rozruchowy a ja tu niemam, i ciekawe czy imobilajzera tamten nie ma, ale czy komp może coś pomóc?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn maja 18, 2009 13:41

Niestety tego nie da się stwierdzić. Dlatego proponuję nie kupuj, jesteś już stałym klientem to powinien ci bez problemu pożyczyć na próbę. A o listwie tak myślę moglibyśmy pogadać, znaczy odkupiłbym od ciebie ewentualnie. Ale to już na priv jak jesteś chętny. Za listwę ciut drogo dałeś


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

heros
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czw maja 14, 2009 22:30
Lokalizacja: z domu

Post autor: heros » wt maja 19, 2009 20:58

byłem na szrocie zamieniłem listwe na inną komplteną, kompa bosha nój shimens ale chodzi mi tak samo na tym,

na gazie chodzi na wlnych ładnie i ma moc czasami zgaśnie ale to mam nadzieje że to kwestia wyregulowania go,

na Pb jak poszarpywał do 2tys obr i gasł na wolnych często tak gaśnie, jak mu daje buta na maksa to ciągnie,

może ta instalacja źle pdpięta musze znaleść mechanika elektryka co by może mi instalacje ogarnoł, bo jak w. piszecie po odłonczeniu silniczka auto nie gaśnie a mi odrazu może coś z instalacją,



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 343 gości