GOLF IV 1.4 16V+adapt. przepust.+VWTOOL lub Polskim VAG 4.9

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marox31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt sty 24, 2006 09:17
Lokalizacja: PIEKARY ŚL.
Kontakt:

GOLF IV 1.4 16V+adapt. przepust.+VWTOOL lub Polskim VAG 4.9

Post autor: marox31 » ndz maja 17, 2009 20:16

WITAM
Prosze o pomoc w adaptacji przepustnicy w GOLF IV 1.4 16V programem VWTOOL lub POLSKI VAG 4.9. Jedynie te programy łaczą mi sie ze sterownikiem silnika. VAG-COM nie da sie połaczyć ponieważ mam sterownik silnika MAGNETI MARELI.
Wszystkie procedury adaptacji przepustnicy które czytałem na forach tyczą adaptacji wykonywanej VAG-COM'EM a ten sie troche różni od w/w programów. Prosze o ile to możliwe podanie krok po kroku jak zaadoptować przepustnice programami ( VWTOOL lub POLSKI VAG 4.9) Dodam że przepustnica wyczyszczona, bez błedów w sterownikach. pozdrawiam Marek



greg

Post autor: greg » ndz maja 17, 2009 20:59

marox31, wejdź w ustawienia w VAG i przestaw na 9600 - wtedy ci sie skomunikuje



marox31
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt sty 24, 2006 09:17
Lokalizacja: PIEKARY ŚL.
Kontakt:

Post autor: marox31 » ndz maja 17, 2009 21:18

greg pisze:marox31, wejdź w ustawienia w VAG i przestaw na 9600 - wtedy ci sie skomunikuje
możesz srecyzować? chodzi o samo ustawienie w VAG-COMIE czy w ustawieniach portu COM laptopa?



greg

Post autor: greg » ndz maja 17, 2009 22:48

marox31 pisze:możesz srecyzować?
wchodzi w VAg > Options > Protocol Options >Start Baud i tu wpisz 9600



pablokuhan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 18, 2009 11:22
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: pablokuhan » pt cze 19, 2009 10:29

Witam. Nie wiem czy zadaje pytanie w dobrym temacie. Ale mam pytanie. Chciałem sobie założyć tempomat. Operacja założenia manetki zakończyła się sukcesem ale nie sprawdziłem sobie czy mam elektroniczny pedał gazu co na końcu okazało się że jednak go nie posiadam. I pytanie moje brzmi: Czy isnieje możliwość montażu elektronicznego pedału gazu i przepustnicy. Patrzyłęm na części na allegro i nie są jeszcze takie drogie. Prosze Mi powiedzieć jeśli się da to co musze kupić zrobić żeby zamontować taki elektroniczny zapłon.



greg

Post autor: greg » pt cze 19, 2009 15:06

pablokuhan, po za przepustnica pedałem gazu i czujnikiem na sprzęgle będzie cię jeszcze wg mnie czekać wymiana komputera



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 258 gości