Jak zabezpieczacie swoje autka przed kradzieżą?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Thor
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 17, 2004 14:57
Lokalizacja: Halemba

Post autor: Thor » śr sty 11, 2006 11:54

Tylko patent zaopatrzony w porzadna syrene alarmowa. Jak zlodziej minute bedzie musial kombinowac co tez kierowca wymysli i jednoczesnie gluchnac od syreny, da sobie spokoj.

Poza tym syrena alarmowa zwraca uwage przechodniow.

Pozdrawiam
T.



Awatar użytkownika
Bartek84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 935
Rejestracja: pt lis 18, 2005 16:29
Lokalizacja: Legnica
Auto: Golf Mk7 GTI
Kontakt:

Post autor: Bartek84 » śr sty 11, 2006 14:20

To że zwraca nie oznacza, że przechodzień zareaguje :) U nas w kraju ludzie mają cudze rzeczy w dupie. Jakby złodziej kradł jego auto to by zareagował...


Mk7 GTI Stage 2

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » śr sty 11, 2006 15:19

hazel84 pisze:To że zwraca nie oznacza, że przechodzień zareaguje U nas w kraju ludzie mają cudze rzeczy w dupie. Jakby złodziej kradł jego auto to by zareagował...

ja widzialem pare sytuacji ni niestety najwiekszym bledem jest liczyc na czyjas pomoc, nei ma czeghos takiego zapomnijcie to smieszne mieszkacie w Polsce!!!!!!!!!!!



Awatar użytkownika
Thor
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 17, 2004 14:57
Lokalizacja: Halemba

Post autor: Thor » śr sty 11, 2006 15:24

Tu bardziej chodzi o to ze zlodziejowi sie bardziej lapy poca i leb boli od wirujacej syreny. Ja powiem tak: zamontowac dwie syreny jedna z wyjsciem na zewnatrz a druga niech wyje do srodka i lobuzowi bebenki niech czysci ile wlezie !

Ja bym szpile takie mechanicznie wyskakujace z siedzenia zamontowal jakby nie to ze by mnie pewnie za to potem posadzili. Inna rzecz ze kiedys sam bym ich zapomnial wylaczyc i tylek leczyc trza by bylo :)

Pozdrowionka
T.



Awatar użytkownika
Jasio_Zawodnik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 23, 2004 00:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Jasio_Zawodnik » śr sty 11, 2006 16:15

Tu bardziej chodzi o to ze zlodziejowi sie bardziej lapy poca i leb boli od wirujacej syreny. Ja powiem tak: zamontowac dwie syreny jedna z wyjsciem na zewnatrz a druga niech wyje do srodka i lobuzowi bebenki niech czysci ile wlezie !
Tylko jak coś pier... popsuje sie badź zawilgoci czy coś to może włascicielowi ładnie bebenki przeczyścić...
Smutne jest to że teraz bardzo czesto mk2 kradną na części... jak oni mają czelność!
Miał bym wiekszą wyrozumiałość jak by mi gwizdneli golfika po to aby jakiś shake paliwowy w Arabi nim jeździł...albo jakiś dziany diler narkotykowy:)
Powtórze to co wszyscy że nie ma zabezpieczenia które na bank zadziała, każde da sie złamać, ale podobno i tak chyba jest, najlepsze zabezpieczenia to takie z własnej główki, byle nie seryjne, im mniej znane, im bardziej wymyślne tym trudniej złodziejaszkowi je rozkminić:)
Ale nie ma rady, trzeba spać w samochodzie, badź wynająć człowieka specjalnie wyszkolonego do ochrony mkII !!

pozdr.

[ Dodano: Sro Sty 11, 2006 3:17 pm ]
heh albo jakaś ładna pani.. modelka czy coś:)


Może i mały mięsień ale za to jaka dusza!!
Teraz to chyba spory biceps jest :D

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » śr sty 11, 2006 16:32

hmmmm ciekawy pomysl z ta syrena w srodku, taka naprawde porzadna wreczn ei idzie tego wytrzymac hehehe moze cos nad tym pomysle po co sie bawic w jakies elektryczne zabezpieczenia jak mozna mu po uszach pojechac heheh



Awatar użytkownika
Thor
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 17, 2004 14:57
Lokalizacja: Halemba

Post autor: Thor » pt sty 13, 2006 14:41

Jasio_Zawodnik pisze:Tylko jak coś pier... popsuje sie badź zawilgoci czy coś to może włascicielowi ładnie bebenki przeczyścić...
eee tam. Mam taka od dluzszego czasu (wiecej niz rok) i nic sie nie wilgoci. Bo niby co ma. Sek zeby tak ja wsadzic i zakryc by wytarganie jej zmuszalo do rozebrania polowy samochodu (Wymaga to troche pracy dla instalatora czyli dla Was). Ja ja mam tak wsadzona ze za chinskiego boga sie nie wytarga. A podlaczona elektrycznie jest jak armatura w zakafelkowanej lazience. Co by sie nie stalo ma dzialac :)

Pozdrowionka
T.



Awatar użytkownika
pawlon159
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 07:15
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: pawlon159 » pt sty 13, 2006 16:15

heh jak mają ukraść Ci furke to ukradną... choc byś mial niewiadomo jakie zabezpieczenia.... sam sie o tym przekonałem.... takze "nie ma zmiłuj sie" !!! :pub:
pozdro


Pawlon159
VOLKSWAGEN - DA WEISS MAN, WAS MAN HAT.

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pt sty 13, 2006 16:35

Na noc stawiajcie auto na ceglach a koleczka do domku.. nawet jak sie wlamia to i tak nie odjada no chyba ze dzwig..

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

jj aron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr gru 28, 2005 09:23
Lokalizacja: Slask

Post autor: jj aron » pt sty 13, 2006 16:45

No tak wszystkie zabespieczenia są dobre ale na zlodziei faktycznie nie ma rady !!!
Ja mam tylko alarm i myślę teraz nad zalorzeniem blokady mechanicznej, to chyba najtrudniejsze do obejścia zabezpieczenie. :smoke:



Awatar użytkownika
Jasio_Zawodnik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: sob paź 23, 2004 00:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Jasio_Zawodnik » pt sty 13, 2006 17:20

Heh Gitner a jak bedą mieli swoje zapasowe* koła:) dźwig nie potrzebny...:rotfl:


Może i mały mięsień ale za to jaka dusza!!
Teraz to chyba spory biceps jest :D

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » pt sty 13, 2006 19:35

Jasio_Zawodnik pisze:Heh Gitner a jak bedą mieli swoje zapasowe* koła:) dźwig nie potrzebny...:rotfl:
No tak ale wtedy potrzeba duzo czasu aby go ukrasc.. :jezor:

Pozdro
Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Awatar użytkownika
The_X
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt gru 09, 2005 11:26
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: The_X » pt sty 13, 2006 20:19

Parking strzeżony, alarm, immobiliser :)
Zastanawiam się nad zamianą parkingu na AC - mniejszy koszt, a działa nie tylko w nocy (nie mówiąc już o jakiejś stłuczce) ;)

[ Dodano: Pią Sty 13, 2006 19:19 ]
Parking strzeżony, alarm, immobiliser :)
Ostatnio dodatkowo zamarznięte zamki :P
Zastanawiam się nad zamianą parkingu na AC - mniejszy koszt, a działa nie tylko w nocy (nie mówiąc już o jakiejś stłuczce) ;)



pepo7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: ndz paź 30, 2005 16:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: pepo7 » pt sty 13, 2006 20:51

Ja mam blokade pedałow własnej roboty. Hartowane płaskowniki i inne części piłką nie da
rady zapinane na kłódke płaską z atestem i odcięcie zaplonu , miałem już kilku ,,gości"(rąbneli pułkę i inne pierdoły trochę zdewastowali wnetrze) w
autku ale nie dali rady ruszyć teraz myśle o patęcie na ręczny + gałka od biegów widziałem
gotowe ale swjej roboty jest pewniejsze zreszta mam gdzie to robic i materiał też gratis .
Pozdro !


lubie wiedziec co mam i czym jadę
GG 6546710
GOLFIK MK III 1.8 ADZ + LPG
Passata B5 1.6 AHL+LPG

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości