niema prądu na radiu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

arekc84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 12, 2008 21:13
Lokalizacja: GÓRNY ŚLONSK

niema prądu na radiu

Post autor: arekc84 » pt maja 15, 2009 17:31

witam mam takie oto 2 problemy:
1.niedochodzi mi prąd do radia (chyba że wcisnę mocniej kluczyk w stacyjce) wymieniłem kostke stacyjki na nówkę radio działało przez tydzień i znowu to samo czy to wina całej stacyjki czy może wystarczy tylko kable zasilające radio wymienić? czy jeszcze coś innego? :otepienie:
i 2. problem przy wymianie tej kostki stacyjki wyciągłem kierownice i odłączyłem poduszke przy założeniu jej spowrotem świeci mi czerwona lampka z poduszki :panna: co z tym zrobić??

proiszę o pomoc pozdrawiam :okej:



Awatar użytkownika
ringel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: ndz lis 25, 2007 19:58
Lokalizacja: Munchen

Re: niema prądu na radiu

Post autor: ringel » pt maja 15, 2009 17:50

arekc84 pisze:witam mam takie oto 2 problemy:
1.niedochodzi mi prąd do radia (chyba że wcisnę mocniej kluczyk w stacyjce) wymieniłem kostke stacyjki na nówkę radio działało przez tydzień i znowu to samo czy to wina całej stacyjki czy może wystarczy tylko kable zasilające radio wymienić? czy jeszcze coś innego? :otepienie:
i 2. problem przy wymianie tej kostki stacyjki wyciągłem kierownice i odłączyłem poduszke przy założeniu jej spowrotem świeci mi czerwona lampka z poduszki :panna: co z tym zrobić??

proiszę o pomoc pozdrawiam :okej:
Ad.1 to zależy czy kupiłeś kostke org czy podróba, ja już 3 kostki wymieniłem w ciągu roku(podróby różnych firm)ale ja mialem problemy z włączaniem auta. Po drugie zależy jak masz podłączone to radio. Jak masz przez stacyjke puszczone głowne zasilanie na radio a nie to pomocnicze to zbyt duży prąd może psuć styki w kostce. To główne zasilanie powinno iść z skrzynki bezpiecznikow, bodajże ostatni bezpiecznik, a to drugie zasilanie jak wspomniałem jest pomocnicze więc przy prawidłowym połączeniu nie ma prawa zniszczyć kostki.
Ad.2
tylko interfejs tu pomoże. Zgłoś się do kogoś z twojej grupy reg. kto ma fejs



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 235 gości