Po wymianie licznika na inny nie mam zegarka.?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Ronivw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 14:01
Lokalizacja: Juszczyn
Kontakt:

Po wymianie licznika na inny nie mam zegarka.?

Post autor: Ronivw » wt maja 12, 2009 21:33

Od pewnego czasu miałem problem z temp. w aucie wymieniłem wszysko co mogło byc przyczyna pokazywania złej temp. i został mi tyllko licznik. dzisiaj doszedł mi nowy z allegro zalozyłem go i wszysko super ładnie dziala tylko nie mam zegarka pole jest puste :grrr: starty licznik o numerach 1H6 919 033-F MotoMeter electronic z MFA nowy założyłem i niemam jego numeru moge dac tylko aukcje http://www.allegro.pl/show_item.php?item=615902583 . znalazłem na jakimś forum cos o dodatkowym zmasowaniu pinu 3 i 5 ale chodziło o passata i nie wiem czy ma to się jakoś do siebie . Prosze o pomoc :kac: Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony śr maja 13, 2009 17:44 przez Ronivw, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Kusiu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn cze 09, 2008 15:44
Lokalizacja: Zawoja

Post autor: Kusiu » wt maja 12, 2009 21:42

Nie zbyt mogę Ci pomóc kolego, bo kompletnie nie wiem co może być nie tak :bigok: Powiem tak... Szczęśliwi posiadacze mk3 czasu nie liczą... a czyste pole wygląda naprawde ciekawie (nikt tak nie ma) hehe Może to jakaś wersja limitowana? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


MÓJ MKIII GTI :

Link: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2676008#2676008

Awatar użytkownika
Ronivw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 14:01
Lokalizacja: Juszczyn
Kontakt:

Post autor: Ronivw » śr maja 13, 2009 17:43

Widze że nikt sie nie kwapi do pomocy :chytry: Nowość w temacie dzisiaj po całym dniu stania autka na słońcu przy zamknietych szybach na zegarku zaczeło pokazywać kawałki cyferek. Godzina zgadza sie z tą któraj jest w zegarku od radia po ostatnim odpięciu aku. Czy może cos nie stykać w liczniku ???? nie wydaje mi sie żeby było to uszkodzeniem od cofania licznika bo przebieg 225800km to realny przebieg. ???? czekam na jakieś spostrzeżenia....


XX JAHRE

Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: michalqqr » śr maja 13, 2009 17:56

Ronivw, może gdzieś są zimne luty ? musiałbyś rozłożyć i popatrzyć



Awatar użytkownika
Ronivw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz lis 18, 2007 14:01
Lokalizacja: Juszczyn
Kontakt:

Post autor: Ronivw » śr maja 13, 2009 18:34

Znalazłem na forum jak kasować inspekcje za pomoca przycisku licznika 'reset' ta funkcja działa, cyfrowe obroty też i wskazuja dobrze, chciałem jeszcze sprawdzić dokładny przebieg i wyskoczyły mi jakies brednie, czyżby ktos go cofał juz ???? koles z allegro pisał że wszysko działa i jest w bardzo dobrym stanie bede zmuszony dać mu negatywa :grrr: Obrazek Obrazek

[ Dodano: 17 Maj 2009 11:53 ]
Koledzy po kilku dniach zauwarzyłem że zegarek działa poprawnie gdy zostawie auto zamkniete na słońcu i nagrzeje sie środek, ale po nocy w garazu zegarek działa ale cyferki sa niekompletne. Czy mozliwe sa jakieś "zimnne luty " jak sie do tego dostać musze wkazówki zdemontować ???? żeby dostac się do lutów od zegarka???
Ostatnio zmieniony śr maja 13, 2009 18:37 przez Ronivw, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 351 gości