Skrzynia do silnika ABD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Berdys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 02, 2006 18:54
Lokalizacja: Kożuchów

Skrzynia do silnika ABD

Post autor: Berdys » śr sty 11, 2006 12:24

Witam
Kupiłem MK3 1,4 imam problem ze skrzynia (chyba), najpierw dziwnie buczał przy ściągnięciu nogi z gazu, a potem to zaczął zęzic już przy przyspieszaniu.Przy czym zauważyłem że ze skrzyni leje się olej i to fest. Co to może by ? Pomóżcie.

[ Dodano: Sro Sty 11, 2006 11:28 ]
A i czy można zasąpić tą skrzynię z innego silnika np:1,6 lib 1,8?



fibolek

Post autor: fibolek » śr sty 11, 2006 13:40

A z której strony ci się leje?

[ Dodano: Sro Sty 11, 2006 12:44 ]
Bo ztego co wiem idzie tam taka uszczelka(oringowata podajże) łącząca skrzynie z całym pozostałym ustroistwem.Może to to.



Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Re: Skrzynia do silnika ABD

Post autor: maro » śr sty 11, 2006 14:02

Berdys pisze:Witam
Kupiłem MK3 1,4 imam problem ze skrzynia (chyba), najpierw dziwnie buczał przy ściągnięciu nogi z gazu, a potem to zaczął zęzic już przy przyspieszaniu.Przy czym zauważyłem że ze skrzyni leje się olej i to fest. Co to może by ? Pomóżcie.

[ Dodano: Sro Sty 11, 2006 11:28 ]
A i czy można zasąpić tą skrzynię z innego silnika np:1,6 lib 1,8?
Albo tak jak kolega pisze albo na uszczelniaczach półosi, najpierw sprawdz skad i bedziemy mogli cos wiecej powiedziec, co do zmiany skrzyni to odradzam bo bys musial wsadzic z mocniejszego motoru jak napisales a ten silnik to ma tylko 60 km, no chyba ze z disla ale wtedy predkosc maksymalna spadnie ale za to bedzie ladnie przyspieszal, ogolnie odoradzam jak juz zmieniac to tylko na taka do 1.4


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Berdys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 02, 2006 18:54
Lokalizacja: Kożuchów

Post autor: Berdys » czw sty 12, 2006 00:52

Dzięki
Więcej będę wiedział pod koniec stycznia, bo mechanik dopiero ma wtedy wolne miejsce

[ Dodano: Sob Mar 18, 2006 21:45 ]
skrzynia juz wymieniłem, tylko nie wiem czy tojest od Mk3 czy od Mk2 bo jakoś ma chyba zbyt wysokie obroty.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 256 gości