Poziom płynu wspomagania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob maja 12, 2007 19:17

falla_x pisze:jak jest u was z durzym oporem kreci sie kierownica ??
bez porównania z maluchem czy polonezem :bigok:



Awatar użytkownika
kristo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: czw lut 09, 2006 10:19
Lokalizacja: Pasłęk

Post autor: kristo » sob maja 12, 2007 19:53

Koledzy ! Dziwna sprawa, kilka dni temu zaczeło mi coś piszczeć jak skręcam kierownicą w lewo i spowrotem do wyprostowanych kół. W prawo jak kręcę to cisza. Dzwięk jest dziwny nie metaliczny, ale raczej jakby guma tarła. Co to może być ? Przepraszam autora tematu za podłączenie się.



golf30
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: sob sty 21, 2006 18:25
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: golf30 » sob maja 12, 2007 22:13

Dokładnie jak u poprzednika nie da się jednym palcem mam ten sam rozmiar opon Golfy III tak mają też myślałem że mi ciężko chodzi ale tak nie jest nie ma się co rzejmować :bigok:



Awatar użytkownika
zamioculcas
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn lip 10, 2006 14:42
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: zamioculcas » ndz maja 13, 2007 01:09

ja spokojnie 1 palcem krece:), nie jest to moze takie wspomaganie jak w fiacie punto (opca city) ale kreci sie bardzo leciutko.



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » ndz maja 13, 2007 04:29

zamioculcas pisze:ja spokojnie 1 palcem krece
wiec od czego to jest uzaleznione ze u jednych kreci sie leciutko a u innych z oporem :) ??

[ Dodano: Nie Maj 13, 2007 4:36 am ]
dodam jeszcze ze chodzi mi o krecenie kierownica na postoju stojac np. na parkingu i chcemy wykrecic kierownice do oporu w prawo czy lewo w ruchu kierownica sie lekko kreci ale jak sie stoji to juz gozej


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Awatar użytkownika
Vito Corleone
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: wt gru 26, 2006 23:39
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Vito Corleone » czw maja 24, 2007 17:37

U mnie ostatecznie odciągnalem plyn od wspomagania do stanu max i przy maksymalnym skrecie piskow juz nie slychac. Nie wymienialem plynu bo wcale nie byl ciemny. Zamiast pisku slysze, nazwijmy to jak uklad wspomagania "pracuje". Teraz znowu nie wiem czy to dobrze czy juz sie sypie to lozysko od pompy czy znow moze cos innego.

Nie wiem od czego zalezy ze u jednych kiera chodzi lekko u innych cięzej, wiadmo ze na pewno od rozmiaru opon. Przy 195 bedzie to na pewno widoczne w porownaniu z np z 175.


My spirit you cannot breeaaak!

Centek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: sob sie 02, 2008 20:09
Lokalizacja: ...
Kontakt:

Post autor: Centek » ndz maja 10, 2009 20:21

Witam panowie!
Odkopuje stary temat ale użyłem szukajki i mam podobny problem z tymi piskami w mk4. otóż dziś usłyszałem piski ze strony kół a gdy przejechałem 10 km pod samum blokiem wyciekł mi płyn ze wspomagania a kierownica chodzi teraz gorzej niż w traktorze i przy tym te piski...aktualnie płynu we wspogaganiu-BRAK :| Serdecznie proszę o pomoc w mojej sprawie
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości