zamykanie z kluczyka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kexik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 12, 2009 19:50
Lokalizacja: uk
Kontakt:

zamykanie z kluczyka

Post autor: kexik » czw maja 07, 2009 23:43

witam mam pytanie czy da sie podlaczyc zamykanie zamka centralnego z kluczyka i jak to sprawdzic mam orginalny centralny a kluczyka jeszcze niemam wiec jaki kolwiek aby dzialalo mozecie jakis polecic
Ostatnio zmieniony pt maja 08, 2009 00:08 przez kexik, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » pt maja 08, 2009 00:05

kexik pisze:witam mam pytanie czy da sie podlaczyc zamykaniezamkc zentralnego z kluczyka i jak to sprawdzic dzieki pozdrawiam
a teraz napisz to samo po naszemu:)
Jaki central, oryginał czy dokładany ?? Jaki kluczyk...trochę więcej info napisz



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pt maja 08, 2009 00:09

Mi się zdaje że kolega chce się dowiedzieć jak podkodować pilota do swojego autka i jakie piloty można kodować do autka. -ale to tylko domysł - bo napisał bardzo dziwnie wyglądające coś.



kexik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 12, 2009 19:50
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: kexik » pt maja 08, 2009 00:12

chodzi mi o to za mam orginalny zamek centralny i chcialbym sie dowiedziec czy da sie podlaczyc do niego zamykanie z pilota



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pt maja 08, 2009 00:24

No jasne że się da. Można kodować orginalne kluczyki lub dokupić sobie alarmik np na allegro za 150 zł z kluczykami scyzorykami i podpiąć go pod instalację autka)lepiej się opłaca i dla złodzieja większa zagwostka).



kexik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 12, 2009 19:50
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: kexik » pt maja 08, 2009 00:27

a czy da sie bez alarmu i gdzie znaiduje sie orginalna instalacja zamka



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pt maja 08, 2009 00:34

Moduł komfortu steruje zamkiem, szybami, ogólnie elektroniką wnętrza pojazdu - umieszczony jest pod kolumną kierownicy(pod deską). Sam się nie połapiesz. Można jeszcze wybrać samo sterowanie centralnym z pilota za jakieś 50 zł z allegro. Ja się osobiście podpinałem pod elektrykę drzwi od kierowcy. Na seryjnym alarmie masz tylko czujniki drzwi podłączone(bardzo mało samochodzików miało czujniki ultradźwięków) - więc jeśli ci ktoś szybkę wywali to nic nie zatrąbi.



kexik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 12, 2009 19:50
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: kexik » pt maja 08, 2009 17:52

fleshu pisze:Moduł komfortu steruje zamkiem, szybami, ogólnie elektroniką wnętrza pojazdu - umieszczony jest pod kolumną kierownicy(pod deską). Sam się nie połapiesz. Można jeszcze wybrać samo sterowanie centralnym z pilota za jakieś 50 zł z allegro. Ja się osobiście podpinałem pod elektrykę drzwi od kierowcy. Na seryjnym alarmie masz tylko czujniki drzwi podłączone(bardzo mało samochodzików miało czujniki ultradźwięków) - więc jeśli ci ktoś szybkę wywali to nic nie zatrąbi.
jak sie podpioles i jakie zamykanie z czego z kluczyka czy z pilota masz moze jakos fotke tego i co zastosowales jakis silownik w dzwiach czy co ? dzieki pozdrawiam



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » pt maja 08, 2009 18:02

Po co Ci siłownik? Tam jest zamek elektryczny. Fotki nie trzeba tylko miernik. Sygnał zamknij i otwieraj ci jest tylko potrzebny - kolory kabelków są inne w zależności od modelu i rocznika. I jeszcze dobranie sterowania - bo jedne są plusem sterowane a inne masą.



kexik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 12, 2009 19:50
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: kexik » sob maja 09, 2009 01:58

jak mam sprawdzic jaki mi jest potrzebny i gdzie moge go kupic



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » sob maja 09, 2009 07:01

np tu masz taki uniwersalny : http://www.allegro.pl/item621704727_pro ... m_807.html

Przydaje si e nie tylko do autka - więc warto mieć takie coś w domku. Jak popatrze to ci napisze jakie kolory mam we wtyczce (plastik pod dźwignią od otwierania maski) i jak to jest podłączone - bo to praktycznie tylko 4 kabelki do podpięcia.

No i jeszcze: http://moto.allegro.pl/search.php?categ ... rice_to=60
Ostatnio zmieniony sob maja 09, 2009 07:09 przez fleshu, łącznie zmieniany 1 raz.



kexik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: czw mar 12, 2009 19:50
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: kexik » wt wrz 08, 2009 01:08

fleshu pisze:np tu masz taki uniwersalny : http://www.allegro.pl/item621704727_pro ... m_807.html

Przydaje si e nie tylko do autka - więc warto mieć takie coś w domku. Jak popatrze to ci napisze jakie kolory mam we wtyczce (plastik pod dźwignią od otwierania maski) i jak to jest podłączone - bo to praktycznie tylko 4 kabelki do podpięcia.

No i jeszcze: http://moto.allegro.pl/search.php?categ ... rice_to=60
masz moze jakis opis jak to podpiac i czy bedzie sie dalo zamykac szyby z pilota czy trzeba gdzies jeszcze sie podlaczyc



Awatar użytkownika
fleshu
Forum Master
Forum Master
Posty: 1018
Rejestracja: śr lut 11, 2009 02:22
Lokalizacja: Stronie Śląskie
Kontakt:

Post autor: fleshu » wt wrz 08, 2009 15:42

Każdy który ma w opisie domykanie szyb będzie działał > kwestia tylko jakie mam ieć funkcje > oraz co do gofrów, pasków i innych autek z grupy vag > to by się przydało żeby funkcja autozazbrajania zamków była sterowana z czujników ultradźwiękowych.
Jakość zamka i pilotów pozostawiam tobie > wydań jest cała masa.
A jak to podpiąć to pisz na gg > i to polecam napisać jeszcze przed zakupem > oszczędzi to wielu komplikacji (1741784).



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 172 gości