nowy pasek do wspomagania MK3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michaltczew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 11:37
Lokalizacja: TCZEW
Kontakt:

nowy pasek do wspomagania MK3

Post autor: michaltczew » wt sty 10, 2006 19:10

Witam. Panowie pare dni temu piszczal mi pasek od wspomagania ( ten waski co jest pod paskiem od alternatora i pod rozrzadem) postanowilem go wymienic pojechalem do mechanika dalem mu nowy pasek zalozyl wszystko pieknie nie piszczal. Dzis pojezdzilem troszke po miescinie i zas zaczol piszczec teraz nie wiem czy jechac aby go troszke poluzowal czy pojezdzic z nim moze sie rozciagnie sprawdzalem to da sie go na dzien dzisiejszy obrucic o jakies 60-70 stopni.



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » wt sty 10, 2006 19:24

znaczy jak piszczy to sie slizga i znaczy ze jest za slabo napiety albo juz kolo pasowe wyrobione i ksztalt paska jest inny niz kola i tez piszczy wtedy trzeba nowe kolo i pasek jeslli znow sie wytarl



michaltczew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 11:37
Lokalizacja: TCZEW
Kontakt:

Post autor: michaltczew » wt sty 10, 2006 19:48

bondas nie jestem mechanikiem nie znam sie na autach ale podjade tam gdzie wymienialem pasek niech poluzuja jest tam regulacja naciagu jak poluznia a bedzie piszczalo nadal to moze sie orietujesz ile trza szykowac na to kolo pasowe chociaz tak orietacyjnie



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości