bicie w kole

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

czursson
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw gru 18, 2008 19:24
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

bicie w kole

Post autor: czursson » wt maja 05, 2009 15:58

wiatam mam taki problem stuka mi w kole cały czas jest to taki dzwięk ja by cos sie o cos obijało a przy wiekszej predkosci sa straszne drania na kierownicy ? czy to moze byc przegub łozysko? a jak przegub to który wenwtrzny zewnetrzny?



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt maja 05, 2009 16:07

To może być jeszcze łożysko amortyzatora usadowione w górnej części amortyzatora



czursson
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: czw gru 18, 2008 19:24
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: czursson » wt maja 05, 2009 16:17

łozysko amortyzatora napewno nie bo niedawno wymieniałem 2



wojtekma
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: czw paź 16, 2008 23:31
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: bicie w kole

Post autor: wojtekma » wt maja 05, 2009 16:23

czursson pisze:wiatam mam taki problem stuka mi w kole cały czas jest to taki dzwięk ja by cos sie o cos obijało a przy wiekszej predkosci sa straszne drania na kierownicy ? czy to moze byc przegub łozysko? a jak przegub to który wenwtrzny zewnetrzny?

Co do drgania to przyczyn moze wiele: nie wywazone kola, krzywe felgi(a), zla geometria lub jakies uszkodzenia podwozia np. wachacz, przegub... a co do stukania to na postoju skrec maksymalnie kierownice w jedna strone i rusz gwaltownie, pozniej to samo ale w druga strone jezeli bedzie slychac stukanie, pukanie, walenie to na bank przeguby jezeli nie bedzie slychac to jedz do najblizszego warsztatu takiego zebys mogl cale auto podniesc i tam sie sprawa wyjasni:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości