alternator czesc 3 ostatnia :)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

adszat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 13:13
Lokalizacja: Münster

alternator czesc 3 ostatnia :)

Post autor: adszat » wt sty 10, 2006 11:25

witam wszytkich,
I znowu z pytaniem do was, w niemczech nie da sie kupic samych szczotek do alternatora, mozna kupic caly ten szczotkotrzymasz i problem jest z tym ze musza sprowadzac i cena jest chyba wyzsza jak nowy alternator,
dzwonilem po kilku zakladach do Pl, i teraz mam pytanie,kupic tylko ten scczotkotrzymacz (cena kolo 200zl) czy lepiej alternator caly po regeneracji ( okolo 300zl) co lepiej???

Dziekuje wszytkim za pomoc,
adszat



Awatar użytkownika
Bondas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 842
Rejestracja: pt gru 30, 2005 16:52
Lokalizacja: okolice warszawy

Post autor: Bondas » wt sty 10, 2006 12:57

ja zawsze wymieniam szczotkotrzymacz bo wtedy nowe szszotki i regulator i 100% pewnosci ze nie zawiedzie mnie przez 60tys

a kupuje Boscha po 60 zeta ( podrubki sa po 30 i tez chodza ) oczywiscie jest wiele sklepow gdzie zdzieraja z klientow i zycza sobie 100 zeta ale z 200 sie nie spotkalem no chyba ze w ASO

a co do alternatora za 300 to kupisz i okaze sie ze znowu lozyska do wymiany, szczotki do wymiany i jeszcze cos - uzywany to juz ty masz , a teraz to bedziesz mial pewny jak sobie wyremontujesz wiec ja bym kupil szczotki bo dlugo ci posluza - tylko postaraj sie znalesz w lepszej cenie



pozdrawiam



adszat
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 13:13
Lokalizacja: Münster

Post autor: adszat » wt sty 10, 2006 13:52

dzieki za porade



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » wt sty 10, 2006 19:51

adszat pisze:I znowu z pytaniem do was, w niemczech nie da sie kupic samych szczotek do alternatora, mozna kupic caly ten szczotkotrzymasz i problem jest z tym ze musza sprowadzac i cena jest chyba wyzsza jak nowy alternator,
dzwonilem po kilku zakladach do Pl, i teraz mam pytanie,kupic tylko ten scczotkotrzymacz (cena kolo 200zl) czy lepiej alternator caly po regeneracji ( okolo 300zl) co lepiej???
Ja bym kupił alternator po regeneracji (powinna być na niego jakaś gwarancja) lub zrobil sobie wycieczkę do PL tanimi liniami lotniczymi i kupił te części w PL



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 550 gości